1 milion urządzeń Samsung Galaxy S wysłanych w USA

Biorąc pod uwagę, że T-Mobile i AT&T mają już warianty Galaxy S, a także zbliżającą się premierę Sprint Epic 4G i Fascinate Verizon, nie powinno być dla wielu zaskoczeniem, że Samsung odniósłby sukces ze swoją linią telefonów Galaxy S. W następnym miesiącu nie zdziwiłbym się, gdyby ta liczba sięgnęła 2 milionów, gdy każdy z czterech przewoźników będzie miał dostępny wariant.

Phandroid zwraca uwagę, że obecne numery przesyłek „powinny uwzględniać tylko Captivate i Vibrant dla AT&T i T-Mobile”. Jeśli jednak Samsung liczy już dostawy telefonów Epic 4G i Fascinate, które nie zostały jeszcze wydane, to liczba ta jest mniej imponująca.

Android Central również słusznie wskazuje, że liczba 1 miliona „wygląda na to, że to urządzenia wysłane, a niekoniecznie urządzenia sprzedawane konsumentom”.

Phandroid zauważa, że ​​Samsung Galaxy Tab może prawdopodobnie otrzymać podobny odbiór:

W nadchodzących miesiącach pojawi się również Samsung Galaxy Tab, 7-calowy tablet z tymi samymi podstawowymi funkcjami, co S. Jeśli to urządzenie może wytrzymać tak duże obciążenie, jak flagowy telefon, powiedziałbym, że iPad może mieć jej pierwszy prawdziwy konkurent na wyciągnięcie ręki.

TalkAndroid zauważa, że ​​dzięki procesorowi Hummingbird 1 GHz z rodziny Galaxy S i wspaniałemu 4-calowemu ekranowi Super-AMOLED, nic dziwnego, że te telefony sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Muszę się zgodzić, ponieważ czas spędzony z telefonem był bardzo przyjemny i nie miałbym problemu z poleceniem telefonu innym.

Udaj się do Android Central, aby uzyskać oficjalną informację prasową firmy Samsung Mobile.

Inne źródła: Android Central, AndroidGuys, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z TalkAndroid

0 Shares:
You May Also Like