1More Evo: bezprzewodowe słuchawki douszne ANC z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, kodekiem LDAC

1More wprowadza na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki douszne Evo z obsługą kodeków LDAC. Na rynku dostępnych jest tylko kilka bezprzewodowych słuchawek dousznych z takim kodekiem przez połączenie Bluetooth – z wyjątkiem niektórych słuchawek Sony, takich jak WF-1000XM4. W związku z tym 1More Evo jest świetnym dodatkiem do małej i wciąż rosnącej listy kompatybilnych urządzeń.

TL; DR

1More wprowadza Evo TWS z obsługą adaptacyjnych kodeków ANC i LDAC. 1More Evo ma certyfikat audio wysokiej rozdzielczości i ma do 28 godzin pracy na baterii. Ceny 1More Evo nie zostaną jeszcze ujawnione 10 maja.

Jeśli nie znasz terminologii audio, nie przegap naszego sprytnego przewodnika na temat różnych kodeków dźwięku, w tym ich specyfikacji oraz zalet/wad. Sprawdź tutaj nasz przegląd kodeków audio Bluetooth.

1More Evo może pochwalić się certyfikatem dźwięku wysokiej rozdzielczości i adaptacyjnym ANC

Oprócz kompatybilności z kodekiem LDAC, wkładki douszne 1More Evo posiadają certyfikat audio wysokiej rozdzielczości i są zasilane przez sterowniki hybrydowe. Certyfikat oznacza, że ​​słuchawki douszne mogą wytwarzać pasmo przenoszenia w zakresie od 20 Hz do 40 kHz. Ponadto 1More Evo zapewnia szybkość dekodowania do 990 kilobitów na sekundę przy 32 bitach, czyli ponad dwukrotnie więcej niż wymagają inne standardy.

Według 1More, na każdej słuchawce znajdują się trzy mikrofony, które działają w tandemie, aby przepuszczać lub blokować dźwięki z zewnątrz, zapewniając redukcję szumów do 42 dB. Użytkownicy mogą również kontrolować poziom redukcji szumów za pomocą różnych trybów przezroczystości w aplikacji na smartfony, podobną technologię można znaleźć w niedawno wprowadzonych na rynek Sennheiser Sport True Wireless i Momentum 3 TWS.

1More nie podzielił się pełną specyfikacją bezprzewodowego Evo, ale pod względem żywotności baterii, Evo oferuje do 28 godzin całkowitego czasu odtwarzania przy użyciu etui ładującego. Ładowanie bezprzewodowe jest również obsługiwane w standardzie Qi, a firma obiecuje 4 godziny pracy na baterii z 15-minutowego szybkiego ładowania. Wreszcie, 1More Evo jest wyposażony w łączność z dwoma urządzeniami za pośrednictwem standardu Bluetooth 5.2.

1Więcej ceny i dostępności Evo

1More Evo w kolorze czarnym lub białym będzie dostępny na całym świecie w maju w jeszcze nieujawnionej cenie detalicznej. W przeciwieństwie do tego, obecny 1More ComfoBuds mini TWS jest wyceniony na 100 USD, więc można śmiało powiedzieć, że bardziej wydajny Evo będzie droższy. Ponadto 1More oferuje już 30 USD zniżki (25 GBP / 30 EUR) za pomocą kodu rabatowego ‘EVO30‘ można umieścić w sklepach internetowych Amazon.

0 Shares:
You May Also Like