200 bezpłatnych filmów instruktażowych na temat tworzenia aplikacji na Androida

Niezależnie od tego, co mówią ludzie, programowanie Androida nie jest łatwe. Jeśli więc chcesz zarobić kolejny milion, opracowując świetną aplikację, osiągnięcie tego poziomu zajmie wiele godzin nauki krok po kroku. Odłóż więc książki „Android Development For Dummies” i przygotuj się na poważne materiały do ​​nauki. Zawsze uczysz się dużo więcej z programu „show and tell” niż ze zwykłego podręcznika, dlatego samouczki wideo na temat programowania na Androida są dobrym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Dzięki tej nowej kolekcji ponad 200 samouczków zdobędziesz wystarczająco dużo materiału, aby przez jakiś czas Twój mózg był zajęty i spocony.

Jeśli obraz może powiedzieć tysiąc słów, wideo może powiedzieć milion. Wreszcie, wszystkie te filmy na Androida zostały zebrane w jednym miejscu przez TheNewBoston i mybringback – dwóch kolesi przedstawionych poniżej.

Ci wiodący gospodarze kanałów programistycznych YouTube włożyli ogromną wiedzę i doświadczenie w ponad 20 godzin wartościowych materiałów filmowych dla każdego, kto poważnie rozważa zagłębienie się w programowanie Androida. To idealne wprowadzenie do tematu dla wszystkich ciekawskich, ale nie zaznajomionych z tematem. Osobiście nie jestem programistą, ale nawet ja uważam, że filmy są dostępne i zrozumiałe dla przeciętnych. Te sympatyczne bro-owskie postacie wiedzą, jak prezentować informacje w zabawny i pouczający sposób, nie nudząc publiczności. Teraz nie miałem okazji obejrzeć wszystkich filmów w całości, nadal gorąco polecam wszystkim zainteresowanym rozwojem Androida, aby zebrali cierpliwość i koncentrację, aby wypróbować te filmy. Oto pierwsze trzy filmy, ale wszystkie 20 można znaleźć tutaj.

0 Shares:
You May Also Like