Adobe Flash 10.1 dostępny dla "Partnerzy platformy mobilnej"

Adobe Flash dla Androida… To była dość długa podróż i jest jeszcze więcej do zrobienia, ale jesteśmy zdecydowanie o krok bliżej do mety, teraz, gdy Adobe ogłosiło dostępność Adobe Flash Player 10.1 na „platformę mobilną partnerów” na dzień dzisiejszy. Kim są ci partnerzy? Phandroid pisze, że ci partnerzy „obejmują CNET, HBO, Justin.TV, Nickelodeon, USA Network, Sony, Warner Brothers i Viacom, żeby wymienić tylko kilka”.

TalkAndroid wspomina, że ​​inni partnerzy to Android, BlackBerry, webOS, przyszłe wersje Windows Phone, LiMo, MeeGo i Symbian OS”, co oznacza, że ​​jesteśmy teraz bliżej premiery.

Adobe twierdzi w komunikacie prasowym, że Adobe Flash Player 10.1 „będzie dostępny jako ostateczna produkcja
wydanie na smartfony i tablety, gdy użytkownicy będą mogli zaktualizować system do Androida 2.2 „Froyo.”

AndroidCentral pisze, że „Adobe wspomina o wielu urządzeniach, które spodziewa się uzyskać Froyo, w tym Dell Streak, Google Nexus One, HTC Evo, HTC Desire, HTC Incredible, DROID by Motorola, Motorola Milestone i Samsung Galaxy S”.

Androinica zauważa, że:

Wreszcie, ci, którzy mają lub będą korzystać z Androida 2.2, nie będą musieli bardzo intensywnie szukać Flash Playera 10.1, ponieważ mówi się, że będzie on dostępny do pobrania bezprzewodowo z powiadomieniem o aktualizacji, które może pojawić się na kilka sposobów, w tym przez pobieranie wyzwalane treścią, aktualizacje oprogramowania systemowego lub katalogi aplikacji na urządzeniu. Zasadniczo wydaje się, że jeśli Twoje urządzenie jest w stanie, zostaniesz o tym powiadomiony w taki czy inny sposób.

Inne źródła: AndroidCentral, Androinica, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like