ADWLauncher EX – Tyle opcji!

Zasady Androida: nie tylko możesz dodawać różnego rodzaju widżety i ikony do ekranu głównego, możesz nawet zdecydować, którego programu uruchamiającego chcesz użyć. Nie jest to łatwy wybór, biorąc pod uwagę liczbę zamienników domu w dzisiejszych czasach. ADWLauncher EX od jakiegoś czasu jest uważany za jednego z najlepszych zamienników, a kiedy wypuścił nową wersję, która obiecuje wiele nowych funkcji i ustawień, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej.

Funkcje i zastosowanie

Darmowy ADWLauncher został wybrany jako standardowa wymiana domu na niektórych ROMach ze względu na jego doskonałe funkcje i ogólną wydajność. Pytanie brzmi: czy EX uda się zmienić poprzednią wersję w „ex”?

ADWLauncher Ex jest dostarczany z Presety, a fani iPhone’a z przyjemnością zauważą, że istnieje ustawienie podobne do iPhone’a. Ekran główny i elementy sterujące zostały całkowicie zmienione. Ikony mają teraz kolorowe tło, a przewijanie przeszło z pionowego do poziomego. Możesz wybierać między Nexuish (Wygląd 3D Nexusa) i Szybko warianty.

Aby powiększyć ekran główny, przejdź do Ustawienia interfejsu użytkownika w opcjach Ustawienia. Możesz także zmienić ustawienia, aby więcej ikon pasowało do tego samego miejsca; w tym celu po prostu zmień zarówno ikonę, jak i rozmiar tekstu. Wybierz liczbę kolumn/wierszy poniżej Preferencje ekranu; te ustawienia są przydatne, jeśli jesteś typem osoby, która lubi mieć wiele aplikacji na ekranie głównym.

Twój pasek dokowania może pomieścić dowolną liczbę aplikacji, których potrzebujesz. Jako skrótów możesz użyć 1, 3 lub 5 ikon. Jeśli posiadanie stacji dokującej jest dla ciebie tak samo przydatne jak dziura w wiadrze, możesz usunąć ją z ekranu głównego. Dostęp do programu uruchamiającego można również uzyskać za pomocą ikony na ekranie głównym — i ponownie można ustawić rozmiar i kolor ikony. Jest też Ukryta stacja dokująca opcja (na górze normalnej stacji dokującej), która może pomieścić jeszcze więcej aplikacji. Możesz zdecydować, w jaki sposób uzyskać dostęp do tej ukrytej stacji dokującej: za pomocą ikony na ekranie głównym lub sterowanie gestami. Gesty, pytasz? Tak, kolejna świetna funkcja pod pasem ASWLauncher EX.

Sterowanie gestami jest dostępna tylko przez krótki czas dla tej aplikacji. Aby przypisać gesty do określonych akcji przejdź do ADW/Ustawienia/Ogólne zachowanie/Gesty. Aplikacja ma wstępnie ustawione gesty: przesuwanie od góry do dołu i od dołu do góry. Możesz przypisać te gesty do elementów sterujących wpływających na ekran główny, takich jak dostęp do ukrytej stacji dokującej lub uruchamianie aplikacji.

Aplikacja ma świetną funkcję, która pomoże Ci zaoszczędzić czas podczas odinstalowywania: zamiast przeczesywać aplikację w poszukiwaniu menedżera odinstalowywania, można odinstalować za pomocą menu kontekstowego na ekranie głównym. Długie dotknięcie ikony i otworzy się opcja odinstalowania wyskakujących okienek. A dla wszystkich indywidualistów: istnieje również opcja, która pozwala zmienić nazwę aplikacji i ikonę na ekranie głównym, dzięki czemu możesz naprawdę dostosować ją do swoich potrzeb.

Podobnie jak ekran główny, Szuflada aplikacji mogę też zmienić rozmiar ikon, co oznacza, że ​​na moim ekranie mieści się więcej ikon i nie muszę przewijać ekranu w dół. Jeśli znajdziesz wskaźnik, który pokazuje, na której stronie głównej jesteś obecnie zbyt nudny, możesz zmienić rzeczy i przejść do Przesuwany Paginator (Górny lub dolny).

Podczas instalacji widżetu masz wpływ na to, ile miejsca powinien zajmować. Jeśli zdecydujesz się na niewielką ilość miejsca, widżet zostanie wycięty. Moja rada: standardowe ustawienia są naprawdę do zrobienia — chyba że planujesz skalować Widget… tak, to też jest możliwe!

ADWLauncher EX jest obecnie dostępny tylko w języku angielskim.

Po prostu nie możesz uzyskać wystarczającej liczby działań (obleśna gra słów, przepraszam!)? Nie przegap Akcje programu uruchamiającego które bardzo ułatwiają umieszczanie ikon na ekranie głównym i wyświetlanie ukrytego paska dokowania, lub sprawiają, że pasek stanu znika.

Opis rynku brzmi całkiem obiecująco:

• 5 różnych stylów/zachowań szuflady aplikacji
• 3D Nexus One jak szuflada aplikacji
• 2 różne proste pionowe szuflady, „stary” i nowy, szybki i gładki
• 2 różne poziome szuflady z aplikacjami podobne do Iphone’a, tradycyjna paginowana i nowa z ciągłym rzucaniem
• Różne przejścia pulpitu: nowe animacje podczas poruszania się po ekranach pulpitu. Wypróbuj je wszystkie, są szalone!!!
• Nowe konfiguracje/wygląd i styl ikon: Dostosuj ikony pulpitu, zmień ich rozmiary, dodaj kolorowe tła, zmień rozmiar czcionki, kolor itp.!
• Nowy tryb szybkich ustawień wstępnych: Szybka zmiana konfiguracji całego pulpitu za pomocą 1 kliknięcia!
• Edytowalne ikony pulpitu dla aplikacji, skrótów i folderów!
• Wiele ulepszeń kodu
• Więcej, więcej, więcej!


Zalety

• Bardzo elastyczny
• Więcej ikon mieści się na ekranie głównym
• Użyj standardowych ustawień, jeśli nie masz ochoty eksperymentować
• Ikony i rozmiar tekstu można zmienić
• Skuteczny ukryty pasek dokujący
• Może być całkowicie zindywidualizowany do własnych potrzeb


Wady

• Spersonalizowane ustawienia wstępne nie są możliwe
• Tylko angielski


Konkluzja:

Presety są idealne dla użytkowników Androida, którzy nie mają ochoty na wymyślanie własnych pomysłów, ale lubią zabawne sztuczki. Niestety nie jest – jeszcze – możliwe tworzenie własnych presetów. W skrócie: ADWLauncher EX zapewnia prawie wszystkie funkcje, które oferują inne programy uruchamiające, a także kilka, których nie ma nikt inny. Polecamy!

Ekran i elementy sterujące

Jesteś mistrzem ekranu głównego! Możesz wykonać prawie każdą adaptację, w zależności od swoich preferencji. Jedną z głównych atrakcji aplikacji są wszystkie ładne animacje między ekranami. Czapki z głów dla programistów!

ADWLauncher EX jest również Pełna tematyka co oznacza, że ​​możesz wybrać spośród ponad 400 motywów na Rynku, aby zmienić ikony i tła. Wybór obejmuje motywy iPhone’a, Ubuntu i motywy, które wymyślili członkowie społeczności ADW. Dostępne są również motywy Sense.

Sterowanie to marzenie: przesuwanie, przewijanie i gesty — czego chcieć więcej?

Szybkość i stabilność

Wydajność ADWLauncher EX jest doskonała. Byliśmy szczególnie pod wrażeniem szybkości i płynności działania aplikacji.

Stosunek ceny do wydajności

ADWLauncher EX można pobrać za 2,50 € w App Center lub Android Market.

0 Shares:
You May Also Like