Akcje telefonów Nexus One firmy Google wyprzedane

Dzisiejszy dzień oznacza koniec marzenia o sklepie z telefonami Google, jak to określa EuroDroid, z ostatnim z zapasów Google sprzedanych telefonów Nexus One. „Dzisiaj, jeśli spróbujesz odwiedzić sklep internetowy Google, aby kupić odblokowany Nexus One, wita Cię wirtualny znak ZAMKNIĘTY” zaledwie kilka dni po tym, jak poinformowałem, że dotarła ostatnia dostawa telefonów HTC z HTC. W słowach EuroDroid: „To nie trwało długo”.

Z pewnością nie jest to jednak koniec dla Nexusa One, ponieważ Vodafone i KT będą nadal oferować telefon przez jakiś czas. Google będzie nadal sprzedawać telefon zarejestrowanym programistom Androida, aby mogli mieć niezmodyfikowaną wersję Androida do tworzenia swoich aplikacji.

Mieszkasz w USA? Nie poddawaj się jeszcze, telefon powinien być nadal dostępny u importerów telefonów komórkowych i sprzedawców internetowych. Ponadto Google wspomniał również, że może zostać wydany w innych obszarach (w tym w Stanach Zjednoczonych) „w oparciu o lokalne warunki rynkowe”.

AndroidandMe zauważa, że ​​dzięki „dwóm operatorom Nexus One jest dostępny po dotowanych cenach w Australii, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej”.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidGuys, EuroDroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like