Aktualizacja Sony Xperia X10 Android 2.1 we wrześniu

To nie jedyna zła wiadomość, ponieważ ogłoszenie pochodzi od SonyEricssonUK, które może, ale nie musi, dotyczyć innych rynków i urządzeń z serii X10. AndroidandMe podsumowuje to najlepiej:

SE nie określiło, które telefony XPERIA X10 otrzymają aktualizację do Androida 2.1 przed końcem września, a ponieważ ogłoszenie pochodziło z jednego z ich brytyjskich kont twitter, nie chcemy zakładać, że Android 2.1 trafi na XPERIA X10 który pojawił się w AT&T zaledwie kilka tygodni temu.

EuroDroid próbuje komicznie podkręcić oświadczenie Sony Ericssona:

Podaj liczne argumenty o tym, w którym dniu miesiąca technicznie zaczyna się koniec miesiąca. Powiedzielibyśmy o 25-tym.

Phandroid próbuje trzymać się nadziei na ogólnoświatową aktualizację, mówiąc, że „widzą, dlaczego zdecydowaliby się pominąć kogokolwiek, jeśli absolutnie nie musieli”. Miejmy nadzieję, że Phandroid ma rację.

Engadget dodaje, że skontaktowali się z „przedstawicielem ze Stanów Zjednoczonych i poinformują Cię, co słyszymy”. Zrobię co w mojej mocy, żeby was informować, jeśli Engadget otrzyma jakieś wyjaśnienia. W międzyczasie postaraj się pocieszyć, że przynajmniej niektórzy użytkownicy X10 otrzymają aktualizację we wrześniu.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Engadget, EuroDroid, Phandroid

0 Shares:
You May Also Like