AlarmDroid

Prawdopodobnie nie jestem jedyną osobą, która nie znosi wstawania wcześnie rano. Teraz jest budzik, który może sprawić, że bolesny proces stanie się trochę przyjemniejszy. AlarmDroid ma być budzikiem, który wywabia kojąco z łóżka. Dowiedz się, czy AlarmDroid jest tak niezawodny i skuteczny, jak został przedstawiony w dzisiejszym teście.

Funkcje i zastosowanie

AlarmDroid to budzik na telefon z Androidem. Jeśli chodzi o funkcje, ta aplikacja alarmowa ma prawie wszystko, czego kiedykolwiek będziesz potrzebować na pokładzie.
Możesz ustawić standardowy dzwonek lub wybrać plik MP3 z telefonu jako dźwięk alarmu, a także włączyć mówiący zegar, który poda Ci aktualny czas. AlarmDroid zawiera również miękki alarm, który stopniowo zwiększa głośność dźwięku alarmu, aby delikatnie wybudzić Cię ze snu.
Od Ciebie zależy, czy wyregulujesz czas drzemki, który pozwoli Ci jeszcze trochę drzemać, zanim będziesz musiał wstać.
Jedną z najfajniejszych funkcji jest to, że możesz dostosować sposób, w jaki wyłączasz alarm lub przechodzisz w tryb drzemki. Możesz wybrać między funkcją flip’n’snooze, shake’n’stop, drzemką przyciskiem zasilania i długim kliknięciem, co powoduje, że długo naciskasz przycisk drzemki lub stop na wyświetlaczu, aby wyłączyć alarm. W ten sposób nie wyłączysz przypadkowo budzika w półśnie i obudzisz się godzinę później.

Konkluzja:
AlarmDroid budził mnie bardzo delikatnie i kojąco przez ostatni tydzień. Ustawiłem go tak, aby dzwonił 5 razy między 07:00 a 8:00, żebym nie mógł przespać tego. Nie ma nic więcej, czego mógłbym sobie życzyć pod względem funkcji i używania z AlarmDroid.

Ekran i elementy sterujące

Po uruchomieniu AndroidDroid wszystko, co widzisz, to alarm w menu głównym aplikacji. Za pomocą długiego naciśnięcia możesz:

Włącz/wyłącz alarm Edytuj ustawienia Powiel Usuń

Wystarczy dotknąć alarmu, aby przejść do ekranu preferencji alarmu. Dodaj nowe alarmy, naciskając przycisk menu i wybierając Dodaj alarm. Przycisk menu umożliwia również dostęp do ustawień AlarmDroid.

W Preferencjach ogólnych możesz spersonalizować i skonfigurować alarm tak, jak chcesz. Masz możliwość:

Nadawanie budzikowi tytułu Dostosuj czas drzemki Wybierz dni, w które alarm ma dzwonić Aktywuj mówiący zegar Dostosuj przedział czasu dla miękkiego alarmu Wybierz dzwonek budzika Dostęp do ustawień zaawansowanych

Możesz wybrać domyślny dzwonek lub użyć dowolnego pliku MP3 jako dzwonka alarmu. Możesz sortować ślady telefonu według:
Tytuł
Album
Artysta

W połączeniu z dzwonkiem możesz aktywować mówiący zegar, który poda Ci aktualny czas i zaprogramowany tekst (Czas na pobudkę!), który możesz sam ułożyć. Będziesz musiał zainstalować moduł Text-to-Speech, aby móc korzystać z mówiącego zegara. Możesz także wybrać odstęp pomiędzy mówiącym zegarem podającym czas (jednorazowo, stale, co 15, 30, 45 lub 60 sekund). Możesz przetestować dźwięk dzwonka budzika i mówiącego zegara przed ich aktywacją.

W Ustawieniach możesz określić, jak wyłączyć telefon, potrząsając nim lub odwracając telefon. Obie te funkcje działały naprawdę dobrze podczas testu. Możesz nawet dostosować czułość czujnika dla obu w zależności od telefonu.

Ponadto możesz dezaktywować ekran blokady (ta funkcja nie działa na wszystkich telefonach) i/lub aktywować powiadomienie na pasku stanu. W ten sposób będziesz wiedzieć, kiedy budzik jest ustawiony, patrząc na pasek powiadomień.

Dolna linia:

AlarmDroid jest naprawdę niesamowity pod względem sterowania i układu. Wszystkie ustawienia są łatwo dostępne i łatwe do zrozumienia. Świetna sprawa!

Szybkość i stabilność

AlarmDroid działał idealnie podczas naszego testu i zadzwonił bezbłędnie, kiedy powinien!

Stosunek ceny do wydajności

Możesz pobrać AlarmDroid za darmo z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like