Amazon uruchamia tablet z Androidem i sklep z aplikacjami?

Poniżej znajdują się niektóre szczegóły sklepu z aplikacjami Amazon z postu TechCrunch na temat sklepu z aplikacjami Amazon:

99 USD opłata startowa dla programistów Aplikacje muszą zawierać DRM App Store firmy Amazon tylko w USA (na razie) Aplikacje w sklepie Amazon App Store muszą być aktualizowane w tym samym czasie, gdy aplikacja jest aktualizowana w dowolnym innym sklepie Bezpłatne aplikacje mogą być oferowane

W tym momencie nie są dostępne żadne szczegóły dotyczące tabletu, ponieważ plotka wspominała tylko, że tablet był w fazie rozwoju i niewiele więcej.

Phandroid wyraża swój sceptycyzm wobec powodzenia planów Amazona:

Osobiście nie mogę znieść patrzenia na tę listę klauzul znajdujących się w umowie deweloperskiej (na którą wielu podpisało umowę NDA) i trudno mi sobie wyobrazić Amazon, zachęcając programistów do przejścia z iOS i stworzenia niesprawdzonego urządzenia z więcej takich samych ograniczeń. Nie zrozum mnie źle: jestem za większą liczbą urządzeń z Androidem, ale mam tylko nadzieję, że Amazon nie strzeli sobie tutaj w stopę.

O ogrodzenie przyszłości sklepu z aplikacjami Amazon na Androida i czy przyniesie to korzyści, czy zaszkodzi społeczności Androida? Przejdź do AndroidGuys, aby uzyskać listę zalet i wad związanych z przeprowadzką.

Inne źródła: AndroidGuys, Phandroid

Obraz z TalkAndroid

0 Shares:
You May Also Like