Anatomia prędkości

„Pielęgniarka, proszę przygotować 10 ml epinefryny. Pacjent ma wyraźny obrzęk szpiku kostnego w stawie udowo-piszczelowym i wykazuje objawy gonartozy…”

Czy cała ta medyczna rozmowa nie brzmi dla ciebie jak totalny bełkot? Seriale telewizyjne, takie jak House i ER, sprawiają, że czujesz, jakbyś miał doktorat z medycyny, aby dowiedzieć się, o czym do diabła mówią aktorzy.

Teraz jest aplikacja, która pomoże Ci nauczyć się ważnej terminologii medycznej.

Dowiedz się w naszym teście, czy Speed ​​Anatomy może pomóc Ci zaimponować nauczycielowi biologii, zrozumieć zalecenia lekarza lub po prostu zmienić Cię w niedoszłego lekarza.

Funkcje i zastosowanie

Speed ​​Anatomy to gra, która pomaga szczegółowo poznać wszystkie części ludzkiego ciała. Na początku wyświetlany jest termin medyczny oznaczający część ludzkiego ciała. Jednocześnie masz zegar po lewej stronie ekranu. Szybkie i dokładne odpowiedzi zapewniają więcej punktów. Zgadłeś niewłaściwy organ? Nie ma więc dla ciebie punktów, kolego.

Speed ​​Anatomy składa się z wielu poziomów lub sesji treningowych. Pierwszy poziom jest dość prosty – ogranicza się do podstawowych narządów wewnętrznych. Oto przegląd wszystkich poziomów praktyki:

Narządy wewnętrzne Narządy trawienne Kości Mięśnie Układ oddechowy Układ sercowo-naczyniowy Kręgosłup Kości ramion Kości rąk Kości nóg Kości stopy Łopatka Czaszka Płuca Gardło i krtań Jama nosowa Jama ustna Uzębienie Gardło Wątroba Trzustka Mózg Układ słuchowy Układ wzrokowy

Jak widać, lista jest dość wyczerpująca. Dla tych, którzy nie znają łaciny, wiele z tych sekcji może brzmieć zupełnie obco.
Niektóre terminy i poziomy praktyki są bardzo specyficzne i wymagają profesjonalnej wiedzy na poziomie szkoły medycznej. Niemniej jednak prawie każdy może nauczyć się czegoś nowego dzięki tej aplikacji. Bez prawdziwego wykształcenia medycznego, masz gwarancję, że zakłopotany zostaniesz na trudnych poziomach.

Dolna linia:

Świetnie się bawiłem bawiąc się Speed ​​Anatomy. Jako osoba niemedyczna szybko straciłem zainteresowanie aplikacją na wyższych poziomach praktyki. Po pewnym momencie zacząłem czuć się całkowicie zagubiony i zdezorientowany. Jedną z rzeczy, których brakowało mi w tej aplikacji, była pełna lista wszystkich najważniejszych terminów medycznych. Dla wszystkich Twoich studentów medycyny, lekarzy i pielęgniarek – ta aplikacja to zdecydowanie uczta! Oczywiście nie jestem w stanie ocenić, na ile naprawdę ta aplikacja jest przydatna w przygotowaniach do egzaminu z anatomii, ale jestem pewien, że nie zaszkodzi.

Ekran i elementy sterujące

W menu głównym Speed ​​Anatomy możesz:

Rozpocznij grę Przećwicz indywidualny poziom Zobacz najlepsze wyniki Zmień ustawienia języka: angielski, niemiecki, włoski i francuski

Przyciski na głównym ekranie nie są zbyt dobrze zaprojektowane. Potrzebujesz maleńkich paluszków, aby móc wybrać odpowiedni przycisk. Grafika składa się z anatomicznych obrazów, jakie można znaleźć w zwykłych podręcznikach do biologii w liceum. Po wybraniu organu lub po wyczerpaniu czasu właściwa odpowiedź jest wyświetlana w kolorze. W ten sposób możesz łatwo stwierdzić, czy kliknąłeś właściwą część ciała.

Wywoływacz musiał zająć dużo czasu, aby zabarwić wszystkie poszczególne narządy. Biorąc to pod uwagę, naprawdę doceniam tę aplikację!

Speed ​​Anatomy pozwala na małe niedokładności podczas gry. Aplikacja nagradza precyzję, ale nadal daje kilka punktów, jeśli dobrze zgadłeś. Narzędzie do lupy pozwala na większą precyzję klikania odpowiedniego narządu, żyły lub kości. Szkło powiększające pojawia się automatycznie po długim naciśnięciu ekranu.

Darmowa wersja zawiera zintegrowane reklamy. Na szczęście są one wyświetlane tylko w menu głównym, a nie na rzeczywistych poziomach. Co za ulga!

Szybkość i stabilność

Speed ​​Anatomy jest zarówno szybki, jak i niezawodny. Nie wystąpiły żadne problemy.

Stosunek ceny do wydajności

Speed ​​Anatomy można pobrać bezpłatnie z Market and App Center.

Możesz pobrać wersję bez dodatków za 1 CAD.

0 Shares:
You May Also Like