Android 2.1 dla DROID Eris w tym miesiącu?

Biorąc pod uwagę wszystkie plotki o aktualizacji Androida 2.1, wydaje się, że Verizon uważał, że DROID Eris zasłużył na odrobinę ekscytacji. Strona pomocy technicznej firmy Verizon dla DROID Eris pokazuje, że aktualizacja oprogramowania (wersja ROM oprogramowania: 2.36.605.1/Radio: 2.42.00.04.12) urządzenia „już wkrótce”. Co więcej, aktualizacja, która według Androiniki powinna być OTA, wyczyści też telefon.

Sama strona pomocy nie wspomina wyraźnie o Androidzie 2.1, ale jeśli spojrzysz na plik PDF tutaj, prawdopodobnie dojdziesz do wniosku, że ta aktualizacja będzie rzeczywiście Androidem 2.1. Funkcje aktualizacji obejmą obsługę powiększania przez szczypanie, nawigację w Mapach Google, widok miniatur Leap oraz nową obsługę wprowadzania głosu na tekst. Phandroid uważa, że ​​aktualizacja może również obejmować obsługę siedmiu ekranów dotykowych.

Jeśli nadal masz nadzieję, że może to być czas, w którym otrzymasz 2.1, pociesz się w AndroidCentral, przypominając swoim czytelnikom o tym, jak aktualizacja DROID przeszła do wersji 2.1, mówiąc:

Dla tych, którzy obserwowali rozwój aktualizacji Droid 2.1, pamiętacie, że widzieliśmy to również przed wydaniem. Wygląda na to, że nowa wersja ROM-u (2.36.605.1/Radio: 2.42.00.04.12) jest zgodna z najnowszym wyciekiem, który prawdopodobnie wielu z was korzysta. Ramy czasowe wydania są nadal nieznane, ale wygląda to na bardziej konkretny dowód na to, że Droid Eris rzeczywiście zobaczy Androida 2.1.

Uwierzę w to, gdy usłyszę raporty od ludzi, którzy mają to w swoich rękach, ale na wszelki wypadek zostałeś poinformowany..

Inne źródła: AndroidCentral, Androinica, Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like