Android 2.2 dla HTC EVO 4G 3 sierpnia

Android Central dodaje, że „Sprint mówi, że OTA będzie wdrażana etapami, ale będzie udostępniać link do ręcznego pobierania dla tych z nas, którzy po prostu nie mogą się doczekać”. Zgodnie z komunikatem prasowym aktualizacja powinna pojawić się w jednej części.

AndroidandMe zauważa, że ​​jest to znaczące osiągnięcie dla Google, producentów telefonów i operatorów:

Ta aktualizacja jest znacząca, ponieważ po raz pierwszy widzieliśmy, jak operatorzy, producenci telefonów i Google współpracują tak ściśle, aby opublikować te aktualizacje w odpowiednim czasie. Android 2.2 został ogłoszony na Google I/O w maju, udostępniony producentom OEM w czerwcu, a teraz wersje testowe są w rękach operatorów.

Oto oficjalna informacja prasowa Sprint:

Sprint jest pierwszym operatorem bezprzewodowym, który od wtorku 3 sierpnia udostępni system Android 2.2 klientom korzystającym z nagradzanego HTC EVO™ 4G

Android 2.2 oferuje udoskonalone funkcje HTC EVO 4G, w tym wybieranie głosowe Bluetooth®, wbudowaną pamięć Flash, możliwość przechowywania aplikacji na karcie pamięci i wiele, wiele więcej

Wielokrotnie nagradzany HTC EVO 4G właśnie stał się o wiele lepszy. Z radością ogłaszamy, że począwszy od 1 sierpnia; Sprint rozpocznie udostępnianie aktualizacji Androida 2.2 dla swoich klientów HTC EVO 4G.

Sprint będzie pierwszym operatorem bezprzewodowym, który udostępni1 najnowszą wersję Androida swoim klientom. Wersja oprogramowania Android 2.2 zapewnia znaczną liczbę ulepszeń funkcji, w tym:
• Wybieranie głosowe przez Bluetooth.
• Przechowywanie aplikacji w pamięci zewnętrznej, dając użytkownikom więcej miejsca na wszystkie ich aplikacje.
• Obrót aparatu w 4 kierunkach umożliwia obracanie ikon aparatu razem z aparatem.
• Poprawiona wydajność przeglądarki, w tym szybszy silnik JavaScript i obsługa Flash 10x, poprawiająca zdolność użytkownika do oglądania filmów i dostępnej zawartości powiązanej ze stronami internetowymi.

„Sprint jest zachwycony reakcją naszych klientów na HTC EVO 4G oraz innowacyjnymi i ekscytującymi doświadczeniami, jakie oferuje” — powiedział Fared Adib, wiceprezes ds. rozwoju produktu w firmie Sprint. „To dla nas ekscytujące, gdy jesteśmy liderem w branży, dostarczając aktualizację Androida 2.2 tym klientom i poprawiając niesamowite wrażenia, jakie otrzymują z pierwszym amerykańskim telefonem obsługującym 4G”.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, AndroidGuys

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like