Android 2.2 dostępny dla HTC EVO 4G, Sprint rozszerza sieć 4G

Android Central przeprowadził praktyczne z aktualizacją Androida 2.2 dla HTC EVO 4G i wydaje się, że pojawiło się kilka interesujących nowych aplikacji, widżetów i innych funkcji. Obejrzyj także ich film na YouTube, aby zapoznać się z „krótkim opisem” nowych funkcji.

AndroidandMe zauważa, że ​​telefon jest przeznaczony tylko do telefonów stacjonarnych:

Należy pamiętać, że ta aktualizacja jest przeznaczona dla telefonów stacjonarnych z niezmodyfikowaną wersją systemu operacyjnego. Jeśli wcześniej zhakowałeś lub zrootowałeś swoje EVO, nie powinieneś instalować tej aktualizacji.

Użytkownicy, którzy nadal chcą pobrać FroYo, mogą teraz spróbować znaleźć link za pomocą Google lub poczekać kilka dni, aż telefon otrzyma powiadomienie.

W innych wiadomościach Sprint ogłosił rozszerzenie swojej sieci 4G na Modesto California; Stockton, Kalifornia; Jacksonville, Kalifornia; Wilmington, Delaware; i Grand Rapids w stanie Michigan.

Niedawno uruchomiono witrynę zwiastuna Samsung Epic 4G, drugiego telefonu 4G firmy Sprint. Witryna pokazuje przechwytywanie wideo 720p telefonu i fabrycznie załadowane oprogramowanie Swype. Istnieją jeszcze dwa filmy, które nie są jeszcze dostępne do oglądania, które pokazują wyświetlacz telefonu i moc graficzną telefonu. Co ciekawe, pierwszy film nie zawiera demonstracji wysuwanej klawiatury QWERTY, co moim zdaniem odróżnia ją od innych telefonów Galaxy S.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, BoyGeniusReport, Engadget, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like