Android 2.2 już wkrótce?

AndroidandMe opublikowało wczoraj historię o odwiedzinach ich witryny z urządzeń z systemem Android 2.2. Phandroid i AndroidCentral podchwyciły tę historię, a niektórzy są zdania, że ​​możemy zobaczyć Androida 2.2 (lub przynajmniej ogłoszenie) w przyszłym miesiącu na konferencji Google IO. Co więcej, czy 2.2 to Froyo, o którym słyszeliśmy?

Pomysł kolejnej wersji systemu operacyjnego Android, która wyjdzie tak szybko po 2.1, z tak wieloma starszymi telefonami działającymi w wersji 1.5 lub 1.6, nie zgadza się z podobno planem Google dotyczącym zmniejszenia fragmentacji systemu operacyjnego. Phandroid powiedział, że może to być aktualizacja OTA dla Nexusa One. Zauważają również, że upuszczenie nowej wersji teraz lub na początku lata uniemożliwiłoby wypuszczenie wszystkich nowych smartfonów z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android.

W związku z ogłoszoną niedawno nadchodzącą wersją beta Adobe Flash i stanowiskiem Google w sprawie zmniejszenia fragmentacji, nie spodziewam się zobaczyć Androida 2.2 w Google IO. Jeśli chodzi o możliwe funkcje, AndroidandMe ułożył podobno listę dodatków w następnej wersji, w tym:

Flash 10.1 obsługuje OpenGL ES 2.0 Aktywacja kolorowego trackballa Radio FM umożliwiające zwolnienie pamięci RAM

Inne źródła: AndroidCentral, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like