Android 3.0 i Google Music zostaną uruchomione w IV kwartale

BoyGeniusReport dokonał dobrego podsumowania artykułu Calcalist:

Ma zadebiutować w czwartym kwartale, Jain powiedział, że usługa muzyczna będzie dostępna głównie w następnej wersji mobilnego systemu operacyjnego, Android 3.0 (aka Gingerbread). Czas wypowiedzenia oświadczeń Jaina – nie wspominając o tym, że w ogóle je wygłosił – jest ciekawy, ponieważ nagrzewają się pogłoski, że Apple szykuje się do uruchomienia opartej na chmurze wersji iTunes, która umożliwi klientom strumieniowe przesyłanie ich biblioteki muzycznej bezpośrednio do ich urządzenie; co oznacza, że ​​można zwolnić miejsce na urządzeniu na takie rzeczy, jak aplikacje.

Phandroid zauważa, że ​​„Dan Morrill zmiażdżył niedawne plotki o pierniku, a część z nich obejmuje wydanie w październiku. Przypuszczam, że nadal jest to możliwe, ale zgadzamy się, że ten czas może być trochę niedługo”.

AndroidGuys przypomina nam, że podczas „Google I/O, Google zaprezentowało technologię pozwalającą użytkownikom Androida na strumieniowe przesyłanie muzyki z ich komputerów do ich telefonów. Nie ma jeszcze słowa, czy Gingerbread wniesie dodatkowe funkcje, czy po prostu oprze się na tej koncepcji”.

Myślę, że podobnie jak Phandroid i Gizmodo powinniśmy spodziewać się Androida Gingerbread w okresie świątecznym, może tuż przed Bożym Narodzeniem. W końcu to Piernik.

Na marginesie, główny artykuł wspomniał również, że Izrael zobaczy Nawigację Google „prawdopodobnie nie tak szybko, jak chcesz”, ale że w końcu nadejdzie.

Inne źródła: AndroidGuys, BoyGeniusReport, Gizmodo, Phandroid

Obraz z BoyGeniusReport

0 Shares:
You May Also Like