Android Market osiągnął kamień milowy 100 000 aplikacji

AndroidandMe zauważa, że ​​tempo tworzenia aplikacji spadło od lata, ale wraz z wprowadzeniem Google TV i większej liczby tabletów w tym sezonie świątecznym, możemy ponownie zaobserwować wzrost tempa tworzenia aplikacji na Androida.

Wzrost jest imponujący, biorąc pod uwagę, że dojście z 30 000 do tego momentu zajęło siedem miesięcy. Komentarz dotyczący relacji Phandroida wskazuje, że wzrost liczby aplikacji sprzed mniej więcej roku wyniósł 400%.

Nie powinniśmy jednak wyprzedzać siebie, ponieważ Apple nadal prowadzi pod względem liczby dostępnych aplikacji, a ich App Store ma prawie 300 000 aplikacji, według Engadget.

W społecznościach Androida, takich jak Phandroid i TalkAndroid, panuje przekonanie, że popularność Androida dla programistów w końcu przewyższy iOS.

Jeśli masz ochotę przejrzeć ponad 100 000 aplikacji, przejdź do bazy danych aplikacji AndroidPIT i przeprowadź wyszukiwanie aplikacji.

Inne źródła: AndroidandMe, Engadget, Phandroid, TalkAndroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Podium vs. Ptasie oko

Jeśli chodzi o budowanie odnoszącego sukcesy biznesu, nie można obejść się bez dobrych recenzji i dobrej reputacji. Podium…