Android Market otrzyma oficjalną aplikację na Twittera?

Ludzie z AndroidandMe mieli coś do powiedzenia na temat możliwości otrzymania oficjalnej aplikacji Twittera na Androida. Ci z was, którzy tweetują na telefonach z systemem Android, mogą polubić aplikacje, z których już korzystasz i mogą nie chcieć ich zmieniać, ale oficjalna aplikacja Twittera może być bezpieczniejszym i bardziej aktualnym wyborem.

Czytaj więcej

Informacje, które wyciekły do ​​TechCrunch w zeszłym roku, pokazały wewnętrzne dokumenty i strategie z Twittera.

Co więcej, w poście na blogu Biz Stone przedstawiono zainteresowanie Twittera danymi o lokalizacji. Widzieliśmy już wiele aplikacji (Buzz, Facebook itp.) wykorzystujących dane o lokalizacji. Co ma powstrzymać Twittera przed użyciem tego? AndroidandMe powiedział to:

„Twitter właśnie ogłosił również swój framework @anywhere (który jest tylko kilkoma linijkami javascriptu), który można łatwo przenieść na Androida”

Więc teraz, gdy Twitter usiadł i pozwolił innym programistom tworzyć aplikacje na Twitter, jakie jest prawdopodobieństwo, że oficjalna aplikacja na Twitter zdominuje rynek? Cóż, myślę, że można to zobaczyć tylko w jeden sposób. Do was na Twitterze: czekam…

Inne źródła: TechCrunch

Obraz z: ZoomInfoBlogger

0 Shares:
You May Also Like