Android OS po pierniku, który ma być plaster miodu?

TechRadar podaje w swoim artykule, że środowisko Honeycomb, w którym prawdopodobnie uruchomi się, nie będzie łatwe:

Gingerbread ma się ukazać pod koniec roku (lub prawdopodobnie wycieknie w 2011 r.), a tablety Toshiby i Samsunga prawdopodobnie skorzystają z aktualizacji, która będzie działać tylko z szybkimi procesorami i ekranami o wysokiej rozdzielczości.

Jednak ciekawie będzie zobaczyć, gdzie maszyny z Androidem Honeycomb wylądują na rynku w porównaniu z tabletami Google Chrome OS, które powinniśmy zacząć oglądać w listopadzie – czy jest wystarczająco duży rynek tabletów, aby utrzymać dwa systemy operacyjne tego samego producenta?

Android Central i Gizmodo zakorzeniły się w „Häagen-Dazs” jako następnej nazwie systemu operacyjnego Android, ale wydaje się, że tak nie było. Szczerze wątpię, czy Google wybrałby nazwę innej firmy jako nazwę swojej następnej wersji Androida, ponieważ licencjonowanie po prostu nie wydaje się warte używania tej nazwy.

TechRadar piszą, że „skontaktowali się z Google w sprawie nowej nazwy i, jak można się spodziewać, nie otrzymali żadnego komentarza, ale biorąc pod uwagę, że każda nowa wersja Androida nosi nazwę słodyczy i ciast, nie ma z czego wybierać”.

Phandroid zauważa, że ​​tak naprawdę Honeycomb nie powinien być teraz głównym celem:

Ale co tak naprawdę ktoś wie? Nadal nie możemy potwierdzić niczego w odniesieniu do piernika, więc na razie skupmy się na tym.

Jeśli chodzi o zasadność twierdzenia TechRadar, Gizmodo dodaje, że „znając historię czerpaków TechRadar, brzmi to dla mnie bardzo solidnie”.

Inne źródła: Android Central, BoyGeniusReport, Gizmodo, MobileCrunch, Phandroid

Obraz z MobileCrunch

0 Shares:
You May Also Like