Android otrzyma Flash 10.1 w drugiej połowie 2010 r.

Dyrektor generalny Adobe, Shantanu Narayen, powiedział Fox Business, że spodziewa się wydania Adobe Flash 10.1 na Androida i WebOS w drugiej połowie tego roku. To, czy naprawdę powinieneś mu wierzyć, czy nie, zależy od ciebie, ale przynajmniej mamy pomysł, kiedy się tego spodziewać.

Oto, co Shantanu Narayen powiedział Foxowi w swoim wywiadzie wideo na temat daty premiery:

Mamy wielu podekscytowanych partnerów, którzy intensywnie współpracują z nami, aby wprowadzić Flash na swoje urządzenia, bez względu na to, czy są to smartfony, czy telefony, więc firmy takie jak Google, RIM lub Palm zamierzają wypuszczać wersje Flash na smartfony i tablety w drugiej połowie roku.

Dla tych z Was, którzy nie są zbyt zaznajomieni z wymaganiami do uruchomienia Flasha 10.1, przeczytajcie, co powiedział AndroidandMe:

Flash 10.1 będzie wymagał procesora opartego na ARM Cortex-A8 lub nowszym, co wyklucza wszystkie telefony z Androidem pierwszej generacji. Motorola Droid i Nexus One to jedyne telefony z Androidem dostępne obecnie w Stanach Zjednoczonych, które mają wystarczającą moc, aby wypompować zawartość Flash 10.1.

Inne źródła: AndroidCentral, AndroidandMe, BusinessInsider

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like