Android TV dodaje Google Now bezpośrednio do Twojego boob tube

Google nie tylko zaprezentowało Androida L na Google I/O, pojawił się też Android TV, tak jak myśleliśmy w naszych oczekiwaniach Google I/O, jest też coś do salonu: Android TV.

Android TV jest ściśle zintegrowany z wersją L Androida: filmy, gry i nie tylko w domu. Sterowanie może odbywać się z aplikacji na smartfonie lub smartfona Android Wear i oczywiście, w razie potrzeby, za pomocą poleceń głosowych.

Centralnym punktem Android TV jest funkcja wyszukiwania Google. Program uruchamiający poleca treści, które są automatycznie sortowane według tego, czego użytkownicy najczęściej używają lub czego szukają, podobnie jak koncepcja Google Now. Na przykład możesz powiedzieć: OK, Google, filmy nominowane do Oscara z 2012 r., a Google wyszuka to i pokaże wyniki bezpośrednio w „domowym” interfejsie Android TV.

Sekcja Android TV w Sklepie Google Play pojawi się w Sklepie Play jesienią 2014 roku, wraz z Androidem L. Będzie wielu partnerów pracujących nad tą usługą telewizyjną, a Chromecast będzie integralną funkcją Android TV.

Google zapewni programistom zestaw, dzięki któremu będą mogli rozpocząć tworzenie fajnych aplikacji na Android TV.

0 Shares:
You May Also Like