AndroidPIT Praktyczne korzystanie z T-Mobile MyTouch 4G

MyTouch 4G firmy T-Mobile jest już od jakiegoś czasu na rynku w Stanach Zjednoczonych, ale właśnie miałem krótki czas praktyczny z urządzeniem dzięki przyjacielowi, który przyjechał z wizytą, który kupił go podczas swojego semestru za granicą . Poniżej przedstawiam moje krótkie praktyczne doświadczenie z telefonem, a także spostrzeżenia właściciela telefonu.

Podczas gdy specyfikacje urządzenia są szeroko dostępne w Internecie, ponieważ urządzenie jest dostępne na rynku od jakiegoś czasu. Zamiast po prostu powtarzać specyfikacje, przedstawię moje oryginalne wrażenia z tego, czego doświadczyłem. Niestety urządzenie nie obsługuje już Androida w wersji T-Mobile, Espresso, więc

Telefon ma uruchomioną pamięć ROM Iced Glacier, a według właściciela jedną z irytujących rzeczy w pamięci ROM jest to, że istnieją aplikacje z ROM Espresso ROM firmy T-Mobile, które nie zostały jeszcze usunięte.

Pochodzący z HTC Magic, myTouch 4G był dla niego dużym krokiem naprzód. Mojemu przyjacielowi bardzo spodobało się połączenie HSPA+, które miał w Stanach. Nie miał żadnych skarg dotyczących sprzętu. Wspomniał również, że używanie Tango do czatu wideo w sieci HSPA+ między myTouch 4G a iPhonem 4 działa dobrze.

Możliwości aparatu do robienia zdjęć i nagrywania wideo są więcej niż akceptowalne. ROM obsługuje również przechwytywanie wideo do 720p. Cztery przyciski telefonu z przodu wydawały się moim zdaniem trochę kruche. Jestem jednak wielkim fanem przycisków pojemnościowych, więc może to być część moich uczuć.

Nigdy nie wykryłem żadnego opóźnienia ani zacinania się przez cały czas ze słuchawką, prawdopodobnie z powodu potężnego procesora HTC wbudowanego w telefon. Ponadto zewnętrzny głośnik telefonu odtwarzał muzykę głośno i wyraźnie, z dużą dozą mocy, gdy był potrzebny.

Dokładnie zbadałem przycisk Genius (zastępujący domyślny przycisk wyszukiwania). Korzystając z przycisku i wypowiadając polecenia głosowe, użytkownik może dzwonić do kontaktów, wyszukiwać w Internecie, wysyłać SMS-y lub e-maile oraz znajdować lokalne firmy. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​program ma niewiele problemów, gdy słowa są wymawiane poprawnie w cichym otoczeniu, ale gdy zaczniesz mówić szybciej, bardziej bełkotliwie i w hałaśliwym otoczeniu, zdolność aplikacji do prawidłowego zrozumienia zapytania głosowego dramatycznie spada. Ponadto mieszanie słów z innych języków jest dużym nie-nie, ale prawdopodobnie było to już jasne dla większości użytkowników.

Dla konsumentów, którzy szukają szybkiego batonika z Androidem i łącznością 4G, myTouch 4G to zdecydowanie wybór, którego nie można przeoczyć.

0 Shares:
You May Also Like