AndroidPIT uruchamia App Center

Z dumą ogłaszam nowy dodatek do oferty AndroidPIT: App Center. App Center to nowa aplikacja od zespołu AndroidPIT, która daje dostęp do raportów z testów, newsów, forów i bazy danych aplikacji AndroidPIT. Ponadto, patrząc na aplikację w App Center, możesz również pobrać aplikację za pośrednictwem App Center, jeśli aplikacja została przesłana do bazy danych aplikacji AndroidPIT.

Jeśli aplikacji nie ma w naszej bazie danych, App Center udostępni link prowadzący do Android Market, gdzie można ją pobrać. Baza danych aplikacji AndroidPIT zawiera więcej opcji płatności: PayPal i kody kuponów. Ponadto, zgodnie z oczekiwaniami, użytkownicy zachowują prawo do zwrotu pieniędzy za aplikację.

Nadchodzące funkcje aplikacji obejmą możliwość kupowania aplikacji bezpośrednio na stronie internetowej, łatwego płacenia za pomocą ClickandBuy oraz zapisywania zainstalowanych aplikacji w profilu AndroidPIT i instalowania ich bezproblemowo na nowym telefonie!

Wkrótce w App Center będzie można wybierać aplikacje z bazy danych aplikacji AndroidPIT, które chcesz pobrać. Po zaznaczeniu aplikacji możesz przejść do telefonu z Androidem, uruchomić App Center, a aplikacja poinformuje Cię o poprzednich wyborach i zapyta, czy chcesz pobrać aplikacje. Następnie aplikacje zostaną pobrane na telefon. Wypatruj tej nadchodzącej funkcji wkrótce!

Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem App Center, przejdź do tej strony na telefonie z Androidem i pobierz plik lub odwiedź ten link. Szczegóły dotyczące instalacji aplikacji dostępne są tutaj.

Stworzyłem tutaj wątek na forum o App Center. Link do wpisu aplikacji dla AndroidPIT App Center w bazie danych aplikacji AndroidPIT.

0 Shares:
You May Also Like