Animacja startowa AndroidPit – nazwij to spóźnionym prezentem świątecznym

Z jakiegoś powodu pomysł stworzenia niestandardowej animacji startowej dla Androida właśnie wpadł mi do głowy dzisiaj i postanowiłem stworzyć taką dla AndroidPit, abyście mogli pokazać swoją miłość i pozbyć się animacje startowe operatora lub producenta, które po prostu nie są takie Świetnie. Nie używałem Photoshopa od ponad trzech lat i musiałem robić to klatka po klatce, więc trzymaj krytykę na konstruktywnym poziomie. Film poniżej, link i instrukcje po przerwie. Cieszyć się !

Możesz pobrać plik tutaj i łatwo rozpocząć pracę, jeśli jesteś zrootowany. Jest zbudowany przy użyciu instrukcji dla oryginalnego Droida i zweryfikowany, jak widać, na moim zaufanym Droid X, więc zakładam, że działa na Droid 2, Droid Pro i prawdopodobnie na większości innych telefonów. Instrukcje dotyczą linii telefonów Droid, ponieważ nie wiem, gdzie plik znajduje się w każdym innym modelu:

    Upewnij się, że jesteś zakorzeniony. Możesz przeglądać nasze forum, aby uzyskać informacje na ten temat. Pobierz eksploratora roota tutaj lub zdobądź wybrany eksplorator roota (Twój standardowy eksplorator plików nie wystarczy, potrzebujesz takiego z uprawnieniami roota) Skopiuj plik na kartę SD Skopiuj plik z karty SD do /system/media folder w katalogu głównym Uruchom ponownie i ciesz się.

Nie jestem pewien, czy to może zepsuć telefon, ale nie polecam tego robić, jeśli nie jesteś pewien, czy możesz go usunąć. Nie biorę odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy, które mogą z tego wyniknąć. Jeśli to nie zadziała na Twoim telefonie, Google w pobliżu, aby sprawdzić, czy plik musi znajdować się w innym folderze, aby urządzenie go rozpoznało. Jeśli jesteś pewien, że zrobiłeś wszystko dobrze i nie działa, skomentuj post, a ja rzucę okiem, kiedy będę miał czas.

Nie obiecuję tutaj, ale kiedy dostanę trochę więcej wolnego czasu pod koniec stycznia, spróbuję i zobaczę, czy uda mi się to trochę bardziej reprezentować. Sugestie w formie komentarzy zawsze mile widziane.

0 Shares:
You May Also Like