Aplikacja YouTube na Androida staje się samodzielna dla Androida 2.2+

Android Central przygotował krótką listę zmian, które do tej pory zauważyli, w tym ulepszony interfejs użytkownika, nowe elementy sterujące odtwarzacza, nowy spersonalizowany ekran główny, możliwość oglądania filmów w orientacji pionowej i poziomej, a także odtwarzanie na stronie.

AndroidandMe zauważa, że ​​„nowy interfejs użytkownika sprawia, że ​​aplikacja jest prostsza w użyciu i zapewnia łatwy dostęp do nagrywania filmów za pomocą kamery oraz wyszukiwanie wideo na głównym ekranie”.

Androinica zauważa, że ​​dzięki temu, że YouTube jest teraz samodzielną aplikacją, „aktualizacje YouTube w przyszłości nie będą już zależeć od używanej wersji Androida; będziesz mógł aktualizować, gdy dostępna będzie nowa wersja”. Droid-Life wspomina, że ​​YouTube dołączył teraz do grona innych aplikacji Google, które trafiły do ​​Android Market, takich jak Gmail i wyszukiwarka Google.

Jeśli Twój telefon działa pod kontrolą systemu Android 2.2 lub nowszego, przejdź do Android Market i wypróbuj nową aplikację samodzielnie i nie zapomnij dać nam znać, co o niej myślisz.

Nie masz Androida 2.2, ale nadal chcesz zobaczyć, jak działa nowa aplikacja? Obejrzyj poniższy film z Android Central, który zawiera krótki opis:

0 Shares:
You May Also Like