AppBrain: świetny sposób na filtrowanie Android Market

Jerry Hildenbrand z AndroidCentral właśnie opublikował świetną recenzję i instrukcję krok po kroku na temat tego wspaniałego narzędzia do przedzierania się przez bagno, jakim staje się Android Market. Z wiadomością, że Android Market przekroczył granicę 30 000 aplikacji, wielu z nas może potrzebować lepszego sposobu przeglądania wyników wyszukiwania.

Masz dość wszystkich pozbawionych blasku aplikacji atakujących Android Market? Marnujesz czas na przedzieranie się przez amatorskie i niepowiązane aplikacje w poszukiwaniu tej, której pragniesz? Jerry też, ale potem zdecydował się szerzyć radość (i trochę też narzekać) na temat AppBrain. Oto mały fragment z jego artykułu:

„AppBrain to nowa aplikacja i interfejs sieciowy firmy Swiss Code Monkeys. Swiss Code Monkeys to jeden z tych programistów, o których po prostu wiedziałeś, że w końcu wymyślą coś wspaniałego. Szybkie spojrzenie na niektóre z ich wcześniej wydanych aplikacji pokazuje, że wydaje się, że myślą poza schematami i wiedzą, jak nagiąć Androida do ich woli. Nie, nie pracuję dla nich ani nie jestem jakimś podstępem, jestem po prostu podekscytowany, że ktoś przejmuje inicjatywę, aby przekopać się przez bagno Rynku, zanim to się stanie. za późno. I hej, Google – kiedy prawie 20 procent aplikacji to aplikacje o niższej jakości lub aplikacje o niskiej jakości, jest już prawie za późno. Udoskonal te algorytmy wyszukiwania dzisiaj, albo jutro będzie do niczego. Wyobraź sobie Apple App Store, jeśli jakikolwiek termin w opis aplikacji lub komentarze stworzyły hit podczas wyszukiwania. Oto, czym wkrótce będziesz bez interwencji.”

Przeczytaj, zainstaluj, zrób więcej, ciesz się!

Obraz z AppBrain.com

0 Shares:
You May Also Like