Apple kłamał, aby zablokować kartę Samsung Galaxy w Europie

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ten jest duży. Wygląda na to, że Apple faktycznie przerobił zdjęcie Galaxy Tab 10.1, rozciągając jego szerokość, aby wyglądało bardziej podobnie do iPada w ich procesie przeciwko Samsungowi w Europie. Po przedstawieniu tych dowodów (i odrzuceniu dowodów ze strony Samsunga) sąd we Frankfurcie postanowił zakazać Galaxy Tab 10.1 na wszystkich rynkach europejskich (poza Holandią, bo Holendrzy to szczególni ludzie).

W rzeczywistości iPad 2 ma wymiary 9,5 cala x 7,31 cala x 0,34 cala. Z drugiej strony Galaxy Tab 10.1 ma wymiary 10,1 cala x 6,9 cala x,34 cala (dlatego nazywa się go Galaxy Tab 10.1, natch). Ale w dokumentach sądowych Galaxy Tab 10.1 został przycięty i rozciągnięty, aby był o osiem procent szerszy niż w rzeczywistości. Zgadza się: w sprawie sądowej dotyczącej tego, jak klienci porównują te dwa produkty, Apple przedstawił fałszywe zdjęcie produktu konkurenta.

Nie jestem pewien, co to zrobi z toczącym się pozwem, ale można by pomyśleć, że poważnie zaszkodzi to roszczeniom Apple. Firma na razie trzyma mamę, ale lepiej się załóż, że więcej o tym usłyszymy w najbliższych dniach.

Powiązane wiadomości sądowe:

0 Shares:
You May Also Like