Apple wygrywa w Niemczech – żaden Galaxy 10.1 w sercu Europy *AKTUALIZACJA*

Cios dla Samsunga i Androida: Decyzja zapadła w Duesseldorfie. Apple udało się uzyskać bana na karcie Galaxy 10.1 w Niemczech. Co więcej można powiedzieć? Bazując na ich rozczarowanej odpowiedzi na IFA, niemieccy fani Androida będą musieli to wytrzymać.

W tej chwili nie jest jasne, czy stop zostanie rozszerzony na inne urządzenia Galaxy, ale w oparciu o falę procesów sądowych na całym świecie nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Apple próbował rozszerzyć swój sukces kosztem społeczności Androida . Kiedy oficjalny komunikat prasowy się ukaże, przyniesie Ci go JAK NAJSZYBCIEJ

AKTUALIZACJA:

Główny argument Apple opierał się na fakcie, że Samsung Galaxy Tablet był podobny z wyglądu do Apple Ipad. Zdaniem sędziego głównego Samsungowi nie udało się zachować „wymaganego dystansu od ugruntowanego projektu Apple”, dlatego wydał zakaz sprzedaży wszystkich Galaxy Tabs 10.1 w Niemczech. W 2004 r. firma Apple objęła prawami autorskimi tak zwany „profil smaku” tabletu PC, co ogólnie oznacza, że ​​wszystkie firmy produkujące produkty o podobnym wyglądzie mogą naruszać swoje prawa do kopiowania „profilu smaku”.

Według niemieckiego dziennika „Der Spiegel” zakaz może przenieść się poza granice Niemiec na całą Europę.

AKTUALIZACJA 2:

Link do pełnej informacji prasowej można znaleźć tutaj.

0 Shares:
You May Also Like