AT&T wprowadza wkrótce Sony Ericsson Xperia X10?

W pierwotnej plotce głosiły, że telefon zostanie uruchomiony pod koniec lipca/na początku sierpnia, a lipiec oczywiście nie wchodzi w rachubę. Od połowy sierpnia do początku września jest prawdopodobnie bardziej prawdopodobnym przedziałem czasowym.

Niestety, nawet przy takim dodatkowym czasie, jest mało prawdopodobne, że wysokiej klasy telefon zostanie uruchomiony z Androidem 2.1. Kiedy ostatnio słyszałem informacje o aktualizacji oprogramowania dla Xperii X10, „ostatnia część III kwartału i kolejne” to słowa, których użył Sony Ericsson, aby wskazać ramy czasowe premiery.

Engadget informuje, że ich zdaniem premiera nastąpi za kilka tygodni:

Słyszymy, że AT&T przygotowuje się do startu między połową sierpnia a połową września; Oczywiście wymagane są dane ze smartfona i będzie to kosztować niezależnych dealerów 345 USD za sztukę (każdy zgaduje, że ceny detaliczne).

BoyGeniusReport pisze, że o nadchodzącym wydaniu zostali poinformowani przez typera:

Powiedziano nam, że Sony Ericsson X10 w końcu przeszedł proces akceptacji technicznej AT&T i powinien być dostępny w „nadchodzących tygodniach”. Nie mamy żadnych cen, ale obstawiamy cenę 149-199 USD z dwuletnią umową. Wreszcie, drugi telefon SE, Vivaz (o kryptonimie Monet), powinien trafić na przewoźnika Gwiazdy Śmierci już we wrześniu.

Phandroid dodaje, że telefon może uruchomić się z problemami z Wi-Fi, a AT&T prawdopodobnie będzie manipulować wnętrzem telefonu, zanim wypchnie go do konsumentów.

Inne źródła: Engadget, Phandroid

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like