Backbreaker Football – Hardcore futbol amerykański!

Gry 3D-HD robią przełom na scenie Androida! Po długim oczekiwaniu w tym roku na Androida pojawią się nowe gry wysokiej jakości. Dla wszystkich fanów sportu ten rok zapowiada się świetnie na nowe zabójcze gry sportowe. Pierwszy krok w tym kierunku został już wykonany przez: Backbreaker do symulacji futbolu amerykańskiego, gra pełna szybkich ruchów, imponujących sprintów i nastawienia. Przekonaj się, czy ta gra jest absolutnym must-have w naszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Futbol amerykański jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych sportów w Stanach, który przyciąga tłumy na stadiony w całym kraju. W tej grze chodzi o strategię, faule i walkę. W futbolu chodzi o to, by w jak najostrzejszy sposób stawić czoła tłumowi. Taka jest właśnie koncepcja Backbreaker. Jako gracz nie musisz z nikim walczyć. Twoim zadaniem jest unikanie przeciwników.

Po pierwsze, musisz dostosować swojego odtwarzacza, wybierając następujące opcje:

Imię Odcień skóry Numer koszulki Maskotka zespołu

Możesz sprawdzić swoje umiejętności na trzech poziomach trudności:

Aby odblokować poziomy Pro i Hardcore, musisz ukończyć kilka poziomów dla początkujących. Możesz grać w trybie Challenge lub Endurance. W trybie wyzwań musisz przejść przez wyzwanie składające się z 10 fal. Jako nowicjusz lub zawodowiec masz cztery próby, aby ukończyć wyzwanie. Grając w trybie Hardcore, masz tylko jedną próbę.

W trybie wytrzymałościowym musisz przejść przez wszystkie 70 fal jednocześnie, bez luksusu robienia sobie przerwy. Ten tryb jest niezwykle zabawny, ale wymagający. Ponownie jako Rookie lub Pro dostajesz pięć prób i tylko jedną próbę w trybie Hardcore. Jeśli zdarzy ci się ukończyć tryb wytrzymałości, możesz odblokować więcej materiałów do gry. Nie udało mi się, ale być może niektórzy z Was będą mieli więcej szczęścia niż ja.

Więc jaki jest rzeczywisty cel gry? To naprawdę proste! Musisz starać się ominąć przeciwników, aby zdobyć przyłożenie z jak największym nastawieniem i stylem. Do wykonania tego zadania masz do dyspozycji dwa ruchy. Używać juke lub ruch obrotowy możesz oszukać i zmylić przeciwnika. Dzięki sprintom możesz wyprzedzić graczy drugiej drużyny. Kiedy już pokonasz wszystkich przeciwników, możesz poświęcić trochę czasu, popisując się odrobiną pływanie popisowe. W ten sposób możesz na koniec zebrać dodatkowe punkty i dostać się do rankingu Global Highscores.

Należy wspomnieć, że Backbreaker wymaga 30 MB pamięci wewnętrznej! Froyo-Users powinien dać mi znać, jeśli udało im się zainstalować tę aplikację na swoich kartach SD.

Ekran i elementy sterujące

Tekstura i grafika są naprawdę fajne i zwrócono dużą uwagę na szczegóły! To po prostu gra na najwyższym poziomie! Hałas stadionu jest realistyczny, widać kibiców na trybunach, a nawet boisko wygląda autentycznie.
Po przejściu przez falę możesz obejrzeć podsumowanie swoich ruchów i wślizgów.

W trakcie gry możesz informować o swoich postępach w grze na dole ekranu. Twoje pozostałe próby i pozostały czas na grę są również wyświetlane na dole. Gra jest niesamowita! Sterowanie Backbreaker jest bardzo intuicyjne. Po prostu przechylasz telefon w kierunku, w którym chcesz się poruszać. Otóż ​​to! Przyciski sterujące do ruchów, sprintów i pokazów są dobrze rozmieszczone i łatwo dostępne.

Dolna linia:

Inteligentna fizyka animacji i niesamowite sterowanie. Czego chcieć więcej? Osobiście niewiele myślę. Oczywiście niezwykła byłaby możliwość stworzenia lokalnej gry wieloosobowej, aby spędzić popołudnie grając z prawdziwymi przeciwnikami. Podsumowując, grafika, sterowanie i cała rozgrywka sprawiają, że ta gra jest arcydziełem na Androida!

Szybkość i stabilność

Backbreaker działał płynnie na moim HTC Desire. Nie jestem pewien jakości wykonania na urządzeniach pierwszej generacji. Zostaw komentarz, jeśli miałeś z tym jakieś doświadczenie.

Stosunek ceny do wydajności

Backbreaker można pobrać za 2,99 USD z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like