Bistro Kucharz

Dla wszystkich kucharzy hobbystów i dla tych, którzy chcą nim być, nawet gdy jesteś poza domem…
Podobnie jak w kuchni, gdy stoisz przy kuchence, ta gra wymaga szybkości i wydajności, a co najważniejsze: nie pozwól, aby cokolwiek się przypaliło.

Spróbuj!

Funkcje i zastosowanie

Musisz przygotowywać posiłki tak szybko, jak to możliwe, aby Twoi klienci byli usatysfakcjonowani. Nie pozwól, aby coś się przypaliło i zadbaj o to, aby każdy posiłek był podany prawidłowo… Tak mogą brzmieć wskazówki Bistro Cooka.

Jasne, brzmi to dość prosto, ale jeśli wybierzesz Średni lub Trudne poziomy wkrótce przekonasz się, że ta gra to nie bułka z masłem. Jako szef kuchni bistro będziesz musiał radzić sobie z dużym stresem, ponieważ Twoim zadaniem jest przekształcenie ładnie podanych warzyw, ryb i mięs w dokładnie takie dania, jakie zostały zamówione.

Zlecenia pojawiają się jako pusta tablica w górnej części ekranu. Poniżej znajduje się nazwa dania. Bistro Cook jest całkiem słodki i całkiem sprytny, ponieważ zapisuje twój wynik, chociaż zaczynasz od początku z każdą nową grą. Grę możesz wyciszyć lub zatrzymać w dowolnym momencie, a jest to doskonały sposób na spędzenie czasu, jeśli czujesz się trochę znudzony.

Lubię Bistro Cook i polecam Ci spróbować.

Ekran i elementy sterujące

Po przyjęciu zamówienia należy wybrać składniki potrzebne do danego dania, dotykając go, a następnie klikając na patelnię, na której ma być ugotowane. Mały zielony symbol informuje, kiedy składniki są wystarczająco ugotowane. Następnie wystarczy dotknąć jedzenia i odpowiedniego talerza, a danie zostanie automatycznie podane (z tą funkcją miałem kilka problemów, ponieważ nie zawsze reagowała tak, jak powinna, więc w końcu moje jedzenie było czasami w połowie spalone, zanim trafiło na talerz).

Świeże produkty, takie jak pomidory czy sałata, nie muszą być gotowane. Po prostu dotknij ich, a następnie płytki, aby je przenieść.

Aplikacja zapewnia dokładny samouczek wyjaśniający dokładnie, jak należy grać w grę. Możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem głównego menu, w którym możesz również rozpocząć nową grę i zobaczyć wszystkie swoje stare wyniki.

Bistro Cook jest łatwe do zrozumienia i nie jest konfigurowane w dezorientujący sposób.

Szybkość i stabilność

Załadowanie Bistro Cook zajmuje kilka chwil, ale jego konfiguracja jest dość szybka. Poza tym nie miałem żadnych kości, na których mógłbym się oprzeć szybkością czy stabilnością gry.

Stosunek ceny do wydajności

Bistro Cook można bezpłatnie pobrać z Rynku.

0 Shares:
You May Also Like