Bluestacks wprowadza aplikacje na Androida do systemu Windows w czerwcu

Czy kiedykolwiek chciałeś bawić się Androidify lub najnowszymi Angry Birds na swoim komputerze?

Bluestacks obiecuje, że będziesz w stanie to zrobić dzięki programowi, który będzie wykorzystywał technologię wirtualizacji, aby umożliwić Androidowi działanie w systemie Windows.

Mówiliśmy już o Bluestacks, ale jeśli potrzebujesz odświeżenia: program umożliwi Windowowi korzystanie z aplikacji na Androida, po prostu klikając ikonę, podobnie jak widżet. Podczas gdy większość aplikacji na Androida została stworzona z myślą o ekranach dotykowych, użytkownicy Bluestacks będą mogli używać myszy lub podkładki pod mysz do sterowania aplikacjami.

Wyobraź sobie drukowanie czegoś z poziomu Androida lub nawiązywanie połączenia w aplikacji Skype na Androida za pomocą sterowników VoIP firmy Microsoft.

Firma planuje udostępnić bezpłatną wersję beta swojego oprogramowania do pobrania w czerwcu lub lipcu. Nie ustaliła ceny ostatecznej wersji, która ma zostać wydana w czwartym kwartale.

Aplikacja będzie musiała korzystać ze sklepu Amazon App Store, aby sprzedawać swoje aplikacje, ponieważ aplikacje Android Market są ograniczone do tych, które działają na urządzeniach opartych na ARM; wygląda na to, że Amazon ma na horyzoncie kolejną potencjalną sensację.

0 Shares:
You May Also Like