Błysk na końcu każdego języka?

Flash na smartfony to obecnie najgorętszy temat na końcu języka. Cóż, pomyśl jeszcze raz! Zgodnie z najnowszym oświadczeniem pracownika Adobe, flash nie będzie zbyt długo na koniuszku języka.

Jak widać na poniższym filmie, flash działa bardzo dobrze na nowych urządzeniach z Androidem, takich jak Nexus. Podczas oglądania filmów w jakości H.264 na YouTube za pośrednictwem połączenia WLAN bateria powinna wystarczyć na ponad 3 godziny.

Flash na Androida: po prostu działa i działa…

Gry online Flash? Żaden problem.

Po całym podekscytowaniu nowymi możliwościami, jakie to stwarza, pojawia się gorzka prawda. Jak donosi androidandme.com, Antonio Flores, pracownik Adobe, wydał następujące oświadczenie:

W skrócie oznacza to, że tylko Nexus One i Kamień milowy Motoroli (Droid) spełniają niezbędne wymagania sprzętowe, aby móc korzystać z Adobe Flash 10.1. Największym pytaniem dla mnie jest to, czy niedługo wypuszczona SonyEricsson Xperia X10, która, jak wiecie, będzie nadal działała na Androidzie 1.6., będzie obsługiwać wersję flash.

Jeśli masz urządzenie z jailbreakiem pierwszej generacji, nie powinieneś jeszcze chować głowy w piasek. Jestem przekonany, że programiści wymyślą coś, co sprawi, że flash player będzie działał na „słabszych” urządzeniach.

0 Shares:
You May Also Like