Buka – W poszukiwaniu szczęśliwego miejsca

Zwinnymi palcami możesz pomóc Buce w pogoni za szczęściem i spokojem, niszcząc złoczyńców lub trzymając ich na dystans. Zdobądź zaufanie i miłość Buka dzięki tej zabawnej grze na Androida.

Dowiedz się więcej o małej niebieskiej Buka w dzisiejszym teście.

Funkcje i zastosowanie

Buka to spokojna niebieska planeta w poszukiwaniu The Happy Place, która desperacko potrzebuje twojej pomocy. Komety i asteroidy (nazywane Baddies w świecie Buka) grożą zniszczeniem Buka w każdej chwili. Twoim celem jest ochrona Buka przed wszystkimi otaczającymi go złoczyńcami. Możesz to zrobić unikając ich, zwracając planety z kursu lub całkowicie je niszcząc, aby przybliżyć Buka o krok do szczęścia.

Podczas każdego ataku złych masz trzy możliwości obrony. Możesz ich uniknąć, przeciągając i upuszczając, aby przesuwać Buka po ekranie. Krótkim dotknięciem ekranu obok małego złoczyńcy możesz zmienić jego trajektorię, aby uniknąć uderzenia w Bukę.

Ostatnią i najskuteczniejszą metodą jest niszczenie nadlatujących asteroid i komet. Możesz to zrobić, długo dotykając złego. Puszczenie go detonuje eksplozję, która rozbija złoczyńcę na wiele małych kawałków.

Wydaje ci się teraz dość łatwe? Cóż, nadchodzą kolejne rzeczy, ponieważ ta gra nie jest prosta. Rzecz w tym, że za każdym razem, gdy złoczyńca rozpadnie się na małe kawałki, te kawałki mogą polecieć w kierunku Buky. Trzeba więc uważać, żeby nie zaszkodzić Buce wybuchem.

Komety różnią się także kolorem i funkcją. Są komety czerwone, fioletowe i żółte. Te czerwone są szczególnie podstępne i szybkie. Będziesz potrzebować dobrych umiejętności reagowania, aby móc sobie z nimi poradzić. Mieszanka różnych komet i asteroid jest dokładnie tym, co sprawia, że ​​gra jest tak przyjemna. Przygotuj się na nagłe deszcze meteorów i niszczycielskie księżyce podczas podróży Buka do szczęścia.
Jeśli stracisz koncentrację i pozwolisz, by Buka został trafiony, odniesie on nieodwracalne obrażenia i będziesz musiał zrestartować cały poziom.

Yammi Yammie: te zielone kawałki są ulubionym towarem Buka. Zjedz tyle, ile możesz, aby uzyskać dodatkowe punkty bonusowe. Zielone kulki pojawiają się w wyniku eksplozji komety. Czy to nie po prostu? Yammie Yammie!

Na swojej długiej drodze do szczęścia Buka dopełni Twoją pomoc. Z małymi słodkimi powiedzeniami, takimi jak Lubię cię oraz Bądź dla mnie taki miły, proszę Buka próbuje ogrzać twoje serce.

Ekran i elementy sterujące

Buka jest bardzo intuicyjna w grze. Zajęło około 20 sekund, aby dowiedzieć się, jak grać w tę grę. To całkiem imponujące jak na grę na Androida. Super łatwe sterowanie sprawia, że ​​ta gra jest tak fajna: krótkie stuknięcie, aby uzyskać niebieską tarczę ochronną i długą górę, aby zdetonować falę wybuchu.
Obsługa gry również zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Naciśnięcie przycisku menu powoduje przejście do….menu głównego ☺ Prościej, tym lepiej! Jeśli przypadkowo zamkniesz grę, Buka automatycznie zapisze Twoją aktualną pozycję i następnym razem zacznijmy od miejsca, w którym przerwałeś.

Grafika też jest naprawdę świetna. Naprawdę podobały mi się różne efekty. Oczywiście poświęcono wiele czasu i wysiłku, aby ta gra wyglądała niesamowicie.

Szybkość i stabilność

Szybkość gry Buka mogłaby być nieco lepsza. Gra ma tendencję do zatrzymywania się, gdy ekran jest zatłoczony efektami graficznymi. Przez większość czasu działa jednak płynnie, co oznacza, że ​​nadal zasługuje na 4 gwiazdki.

Podczas testu nie wystąpiły żadne awarie.

Stosunek ceny do wydajności

Buka można pobrać z Android Market za 1,50 GBP lub około 2,37 USD.

Możesz wypróbować Buka Lite, aby przetestować grę.

0 Shares:
You May Also Like