cab4me – mnóstwo taksówek!

Czy lubisz wychodzić w nocy? W takim razie musisz wiedzieć, jak to jest stać na zimnie przed barem w rozpaczliwej potrzebie taksówki, ponieważ wypiłeś za dużo. Jedynym problemem jest to, że w pobliżu nie ma żadnych taksówek i nie masz numeru lokalnej firmy taksówkowej. Jest jeszcze gorzej, gdy utkniesz w mieście, którego nie znasz. Jak zdobyć numer do najlepszej firmy taksówkowej w okolicy?

Nie martw się, ponieważ jest teraz aplikacja na wszystko. Cab4me to aplikacja taksówkarska, która znalazła się w Top 10. Wyzwania dla programistów Androida. Musi się na coś przydać, prawda?

Funkcje i zastosowanie

Cab4me ma ambitny plan na przyszłość. Deweloperzy przewidują opracowanie automatycznego systemu wynajmu taksówek, w którym nie trzeba już dzwonić do rzeczywistej firmy taksówkowej. To oczywiście nie było jeszcze możliwe. Niemniej jednak cab4me może być niezwykle przydatny.

Swoją lokalizację możesz znaleźć za pomocą aplikacji cab4me:

Korzystanie z wbudowanego GPS Wprowadź adres ręcznie

Twoja lokalizacja jest następnie wyświetlana na mapie Google. Wyświetlane są wszystkie postoje taksówek w Twojej okolicy. Uwaga: każdy użytkownik może oznaczyć postój taksówek. Za pomocą funkcji carma możesz zobaczyć, jak postoje taksówek zostały ocenione przez innych. Koniecznie spójrz na te, ponieważ możliwe, że postój taksówek, którego potrzebujesz, już nie istnieje.

Za pomocą szybkiego kliknięcia przycisku otrzymasz listę wszystkich firm taksówkarskich zlokalizowanych w Twojej okolicy. Więcej szczegółowych informacji o konkretnej firmie znajdziesz klikając na nią:

Nazwa firmy Dane kontaktowe Metody płatności: poinformuj Cię, czy firma działa tylko gotówkowo, czy akceptuje karty kredytowe. Usługi: Czy taksówki kursują 24/7? Czy mogą zabrać cię na lotnisko? Dowiedz się tego wszystkiego tutaj. Dostępne samochody: określmy, czy dostępne są vany, limuzyny, czy tylko zwykłe taksówki. Naprawdę przydatne, jeśli podróżujesz w dużej grupie i nie masz ochoty szukać wystarczająco dużej taksówki Strona główna firmy taksówkowej Oceń firmę taksówkową

Jeśli na liście brakuje niektórych firm taksówkarskich, poinformuj o tym zespół cab4me.

Jeśli masz ulubione firmy taksówkowe w różnych miastach, możesz dodać je do swojej listy ulubionych. W ten sposób masz szybki dostęp do wszystkich swoich numerów, gdy potrzebujesz taksówki. Obok ulubionych znajduje się historia, która zawiera listę wszystkich firm, z którymi się kontaktowałeś.

Dolna linia:

Od dłuższego czasu szukam takiej aplikacji. Oczywiście nie wszystkie taksówki można wyświetlić. Ale im większa staje się społeczność cab4me, tym lepsza będzie ich baza danych – i jest to imponujące.
To, że społeczność może pracować nad ulepszaniem bazy danych, to świetny pomysł. W ten sposób uzyskasz najnowsze i najbardziej aktualne informacje. Wydaje się, że baza danych cab4me staje się już dość duża. Dzięki tej aplikacji udało mi się znaleźć taksówki w wielu różnych krajach, dzięki czemu cab4me jest idealnym towarzyszem wakacji lub podróży służbowej.

Ekran i elementy sterujące

Dzięki przejrzystemu interfejsowi użytkownika cab4me jest bardzo łatwy w użyciu.

Niektóre ustawienia można dostosować za pomocą przycisku menu:

Automatyczne włączanie i wyłączanie lokalizacji Wyszukiwanie dostawców w sieci: wyświetlaj firmy taksówkarskie z Internetu na swojej liście. Zadzwoń bezpośrednio do firmy: aktywacja tej opcji pozwala dzwonić bezpośrednio z aplikacji. Pokaż dodatkową nakładkę: wyświetlaj punkty zainteresowania, w których znajdują się taksówki. Jednostka odległości: kilometry lub mile.

Dolna linia:

Podsumowując, naprawdę dobrze zaprojektowana i pomocna aplikacja zarówno dla osób często podróżujących samolotem, jak i bywalców imprez. Ci z Was, którzy od czasu do czasu potrzebują taksówki, również otrzymają tę wspaniałą aplikację!

Szybkość i stabilność

Cab4me działa bezproblemowo bez awarii.

Stosunek ceny do wydajności

cab4me można pobrać bezpłatnie z Android Market.

0 Shares:
You May Also Like