Cellular South IS rozpoczyna kamień milowy Motoroli

W zeszłym tygodniu napisałem artykuł o „prawdziwym zmieniaczu gier” telefonie z Androidem, który pojawi się na Cellular South. AndroidandMe przeanalizowało obraz promocyjny i po dokładnych porównaniach ze znanymi już urządzeniami z Androidem wymyśliło Milestone Motoroli. Wczoraj Cellular South umieścił wiadomość na swoim koncie na Facebooku, w której sugeruje to samo.

Jeśli nadal go nie zauważyłeś, pierwsza litera każdego zdania łączy się w słowo „KAMIEŃ MILOWY”. Bez oficjalnego komunikatu firmy nie sądzę, że będzie to bardziej zrozumiałe.

Wydaje się, że Cellular South w swoich smartfonach mocno wykorzystuje Androida. AndroidandMe wspomina, że ​​„Mimo że są mniejszym regionalnym operatorem, wygląda na to, że traktują Androida poważniej niż niektórzy z dużych chłopców (takich jak AT&T).” Dodatkowo Phandroid dokonał ważnej obserwacji swojej strony na Facebooku, mówiąc:

Sądząc po małym zielonym robocie na ich zdjęciu na Facebooku, Cellular South kładzie duży nacisk na swoją linię Androida i możemy się spodziewać, że wkrótce ogłosimy kilka kolejnych urządzeń.

Inne źródła: AndroidandMe, Phandroid

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like