CEO Google dokucza Nexusowi S, piernik niedaleko

Technologia NFC to rodzaj komunikacji bezprzewodowej krótkiego zasięgu, a pan Schmidt zademonstrował jej przydatność, stukając swoim Nexusem S obiekt osadzony w chipie NFC. Gest stukania aktywuje wszelkiego rodzaju wykonywanie programu lub transmisję danych wbudowaną w urządzenie. obiekt. W tym przykładzie Eric Schmidt stuknął w obiekt osadzony w chipie NFC, aby podać mu jego dokładną lokalizację.

Wyraził również, że technologia może być bardzo korzystna dla rynku mobilnego w postaci bezpiecznego systemu płatności, ewentualnie jako ewentualna wymiana karty kredytowej.

Pan Schmidt powiedział również, że Android Gingerbread zostanie wydany w „w ciągu najbliższych kilku tygodni”. Nie wiadomo, czy premiera Androida Gingerbread i telefonu nastąpi w tym samym czasie.

Po wywiadzie Engadget miał okazję przyjrzeć się urządzeniu z bliska i pomyślał, że może być cieńsze niż iPhone 4, ma „lekko wklęsły profil”, ekran AMOLED i teksturowane podłoże podobne do tego telefonu, ale „łatsze”. ”, które Engadget uważa za funkcję prototypową.

AndroidandMe zauważa, że ​​telefon działa w sieci T-Mobile, „która podobno jest partnerem startowym”.

Aby uzyskać więcej informacji, spójrz na długi wywiad poniżej na YouTube:

0 Shares:
You May Also Like
Read More

Recenzja Logitech G533

Niezależnie badamy, testujemy, recenzujemy i rekomendujemy najlepsze produkty — dowiedz się więcej o naszym procesie. Jeśli kupisz coś…