Cieńszy i wyższy: wyciekły wyświetlacze dziurkacza iPhone’a 14 Pro

Kilka wygenerowanych komputerowo renderów nadchodzącej linii iPhone’a 14 pojawiło się niedawno w Internecie. Ale dopiero dzisiaj moglibyśmy spojrzeć na rzeczywiste panele wyświetlacza całej serii smartfonów Apple, w tym dobrze znane wycięcia dziurkowane w modelach Pro.

TL; DR

Domniemane panele wyświetlacza z serii iPhone 14 wyciekły. Obraz może potwierdzić, że tylko wersje Pro otrzymają wyświetlacze dziurkacza. Zarówno iPhone 14 Pro, jak i 14 Pro Max mogą również otrzymać cieńsze ramki i wyższe wyświetlacze.

Nowy obraz, który wyłonił się z Chin, przedstawia rzekome przednie panele czterech modeli iPhone’a 14. Jeśli rzeczywiście jest to uzasadnione, moglibyśmy w końcu potwierdzić, że tylko iPhone 14 Pro i Pro Max otrzymają wyczekiwane wycięcia w kształcie pigułki i otworów, nazwane wewnętrznie „wykrzyknikiem”. Ale jeśli chodzi o warianty waniliowe i Max, te dwa będą dalej trzymać się legendarnego wycięcia iPhone’a 13.

Duet iPhone’a 14 Pro, aby uzyskać cieńsze ramki i wyższe proporcje

Oba modele iPhone’a 14 Pro będą miały wyższe wyświetlacze niż wersje inne niż Pro, na podstawie wyciekającego obrazu. W szczególności źródło twierdzi, że duet Pro ma proporcje 20: 9 w porównaniu do 19,5: 9 w standardowym iPhonie 14. Poprzednie raporty publikowane przez niektóre znane blogi również dodatkowo potwierdzają te twierdzenia.

Inną wyróżniającą się cechą są zmniejszone ramki dla dwóch modeli Pro i bardziej prawdopodobne bardziej zaokrąglone rogi w mniejszym iPhonie 14 Pro. Jednak rzeczywisty pomiar nie jest dostępny w chwili pisania tego tekstu. Ale na razie możemy tylko założyć, że panele z otworami dziurkowanymi oferują niewielką przewagę nad wersjami z karbem w dziale projektowym.

Oprócz zmian wizualnych, seria iPhone 14 może również otrzymać nową funkcję łączności satelitarnej, która może wysyłać alarmy alarmowe i dane o lokalizacji do ratowników bez korzystania z sieci komórkowych. Ponadto niezapowiedziany Apple Watch Series 8 może również otrzymać wspomnianą funkcję.

0 Shares:
You May Also Like