Cricket Wireless ogłasza Sanyo ZIO

Zgodnie z wydanym komunikatem prasowym Cricket twierdzi, że użytkownicy będą mieli „nieograniczone przeglądanie stron internetowych w formacie HTML, pocztę e-mail i wiadomości, udostępnianie multimediów oraz dostęp do solidnej biblioteki aplikacji za pośrednictwem rynku Android”.

Mówi się, że Sanyo ZIO jest dostarczany z systemem Android 1.6 i można go uaktualnić do systemu Android 2.1, ma 3,5-calowy wyświetlacz WVGA, aparat o rozdzielczości 3,2 MP i ma 512 MB pamięci ROM do przechowywania na pokładzie. rozeszła się wieść, że Cricket będzie ją nosił, cena zmieniła się na zakres 299 USD.

AndroidGuys pisze, że jeśli wejdziesz na „stronę internetową Cricketa, możesz zasubskrybować, aby uzyskać więcej informacji, a kiedy zostanie wydany, dowiesz się o tym jako pierwszy. Jest nawet krótki film wyjaśniający, dlaczego Zio jest odpowiednim telefonem dla Ciebie”.

Zainteresowany Cricket Wireless? Zapoznaj się z pełnym zestawieniem BoyGeniusReport na temat wszystkich wyciekających urządzeń z ich składu.

Inne źródła: AndroidGuys, BoyGeniusReport

Obrazy z PCMag

0 Shares:
You May Also Like