CTIA 2010 dobiegł końca, Android przyćmiewa innych

Tegoroczne Stowarzyszenie Przemysłu Telefonii Komórkowej (CTIA) dobiegło końca. Wszystkie wieści o Androidzie wylewane z konwentu sprawiły, że był to dla mnie bardzo pracowity tydzień. Co więcej, wygląda na to, że Android zdominował nagłówki gazet CTIA. Co wszystko zostało ogłoszone? Mnóstwo nowych, błyszczących telefonów z Androidem!

HTC EVO 4G firmy Sprint

Najnowszy telefon Sprint ma łączność z siecią 4G wraz z wieloma „dzwonkami i gwizdkami”. Ten telefon naprawdę ma koronę jako telefon z Androidem, który pobije w najbliższej przyszłości.

Kyocera Zio M6000

Najnowszy telefon Kyocera od dłuższego czasu oferuje mnóstwo funkcji i duży, wypełniony pikselami ekran w niskiej cenie. Jeśli cena była czynnikiem powstrzymującym Cię od niektórych wspaniałych nowych telefonów z Androidem, uważnie obserwuj datę premiery tego.

Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S ma najmocniejszy procesor ze wszystkich konkurencyjnych telefonów, dzięki czemu wspaniały i jasny wyświetlacz Super AMOLED może wyświetlać więcej klatek na sekundę w najnowszych grach 3D na Androida.

Motoroli i1

Motorola i1 for Sprint jest reklamowana jako telefon dla ludzi, którzy pracują i bawią się ostro. Telefon ma wiele dobrych cech, oprócz tego, że jest chroniony przed kurzem, wstrząsami, wibracjami i deszczem.

Aero . firmy Dell

Dell Aero, który będzie dostępny w AT&T, jest pierwszym telefonem Della z Androidem w Stanach Zjednoczonych i nie skąpi w zakresie funkcji. Niestety, zgodnie z tym artykułem z AndroidGuys, AT&T będzie kontynuować praktykę ograniczania swoich telefonów do instalowania tylko aplikacji z Android Market.

Wierzę, że telefony z Androidem będą coraz bardziej popularne, zwłaszcza po zasięgu, jaki otrzymały w CTIA.

0 Shares:
You May Also Like