Czy nazwa telefonu Playstation została odkryta?

Podobno telefon Playstation opracowywany przez Sony Ericsson miał zostać ogłoszony 9 grudnia, ale ten dzień minął nawet bez zerwania. Teraz nadal nie mamy jednoznacznego słowa, kiedy telefon zostanie wydany, ale nieoficjalny blog Xperia X10 donosi, że telefon Playstation prawdopodobnie zostanie oznaczony jako część rodziny Xperia i może być nazywany Xperia Play, wraz z wieloma innymi możliwościami .

Najwyraźniej niektóre zgłoszenia znaku towarowego Unii Europejskiej złożone przez Sony Ericsson dla wyrażenia „Xperia Play” zostały odnalezione przez Pocketnow. Oficjalny blog Sony Ericsson poszedł o krok dalej w swoich poszukiwaniach i odkrył, że różne nazwy domen internetowych dla XperiaPlay zostały zarejestrowane w firmie, której jednym z klientów jest Sony Ericsson.

Jeśli chodzi o inne możliwe nazwy urządzeń, Engadget informuje, że Sony Ericsson zarejestrował również Xperia Arc, Xperia Duo i Xperia Neo. Jednak nazwa Xperia Play nadal wydaje się być najsilniejszym rywalem, ponieważ nie ma słowa na temat tego, czy inne możliwości nazewnictwa również mają zarejestrowane nazwy domen.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like