Deweloperzy Androida otrzymali otwarty dostęp do Photoshop.com Mobile

Oryginalny obraz

Obraz z zastosowanym

Gorący (ciepło dla niecierpliwych wśród was) depczący po piętach swojej ostatniej wersji na Androida, zespół Photoshop.com Mobile z radością ogłasza Photoshop.com Mobile 1.1 dla Androida (fanfary)!

Photoshop.com Mobile 1.1 dodaje nowe narzędzia do edycji kontrastu i jasności, a także te zabawne efekty fotograficzne:

Wibrujący
Muzyka pop
Rozmycie winiety
Ciepły Vintage
Tęcza
Biały blask
Miękka czerń i biel

BTW – „Pop” odnosi się do „koloru pop”, a nie odmiany sody; a „Vignette Blur” nie jest sosem do sałatek na bazie alkoholu. Powyższe obrazy to zrzuty ekranu przedstawiające efekt Vignette Blur w akcji.

ALE CZEKAJ – TO NIE WSZYSTKO!!!! Udostępniają również nasz edytor Photoshop.com Mobile dla aplikacji innych firm na Androida! Co to znaczy? Wiedziałem, że o to zapytasz. Oznacza to, że każdy programista aplikacji na Androida może faktycznie osadzić swój edytor w swojej aplikacji. Dlaczego ktoś miałby chcieć zrobić coś takiego? Whoa – wiedziałem też, że o to zapytasz! To prawie tak, jakbym sam to pisał. W każdym razie – weźmy na przykład aplikację “sprzedaj-szybko-swój dom”, która pozwalała załadować zdjęcia i opisy domu na jakąś stronę internetową, która będzie reklamować twój dom milionom ludzi na całym świecie. Teraz wyobraź sobie, że ta aplikacja „sprzedaj-szybko-sprzedaj-dom” pozwalała Ci nie tylko robić zdjęcia i przesyłać je – ale także edytować je, aby Twój dom wyglądał jak najlepiej. Teraz ten scenariusz jest możliwy — programista „sprzedaj szybko swój dom” musi użyć standardowych interfejsów API systemu Android, aby włączyć edytor Photoshop.com Mobile do swojej aplikacji.

Co myślisz? Czy Photoshop prześcignął się w tej aplikacji, czy też twoje odczucia wobec niej są w najlepszym razie letnie?

0 Shares:
You May Also Like