Do wszystkich programistów: App Rally – zrób łatwe 5000€ dzięki swojej aplikacji

Drogi Deweloperze aplikacji na Androida,

Od dzisiaj możesz wygrywać 5000€ po prostu przesyłając swoją aplikację.

Nasze Centrum aplikacji AndroidPIT szybko się rozwija. Codziennie mamy ponad tysiąc nowych użytkowników. Aby zwiększyć wartość dla naszych użytkowników, potrzebujemy Twojej pomocy. W szczególności potrzebujemy Twoich aplikacji. Dlatego postanowiliśmy zorganizować App Rally. Masz szansę wygrać wiele różnych fantastycznych nagród.

Deweloper, który prześle tysięczną aplikację do naszego sklepu, wygra bezpłatną recenzję testową i miesięczną promocję App Seller, która może zwiększyć zainteresowanie i liczbę pobrań.

Ale to nie wszystko! Wpadliśmy na pomysł progresywnego systemu nagradzania z coraz lepszymi nagrodami:

Tysięczna aplikacja – recenzja testowa i miesiąc App Seller za darmo 2000. aplikacja – HTC Desire HD lub Desire Z 4000. aplikacja – HTC Desire HD lub Desire Z 5.000. aplikacja – 1000€ w gotówce 6.000. aplikacja – HTC Desire HD lub Desire Z 8000. aplikacja – Samsung Galaxy Tab 10.000. aplikacja – 5000€ w gotówce

Tak to działa: po prostu zarejestruj swoje konto programisty w AndroidPIT i prześlij swoje aplikacje. Nasz Przewodnik dla programistów wyjaśnia, jak to działa.

Podsumowanie liczb: Niektórzy z Was mogą się zastanawiać, dlaczego nasz sklep pokazuje 557 aplikacji na kamieniu milowym, a tylko 543 na SmartPad. Łatwo to wyjaśnić. W zależności od urządzenia podana liczba to liczba aplikacji, które faktycznie działają na tym urządzeniu, a nie całkowita liczba aplikacji w naszym sklepie. W tej chwili jest w sumie 770 aplikacji i będziemy Cię informować co tydzień w komentarzach.

Miłej zabawy i powodzenia!

Kilka uwag ogólnych:

W naszym Zasady i Warunki zastrzegamy sobie prawo do odmowy akceptacji lub usunięcia niektórych aplikacji. Zdarzyło się to już kilka razy, np. w przypadku aplikacji pornograficznych lub prawicowych ekstremistów. Co więcej, prawdopodobnie również zareagujemy w ten sposób w przypadku przesyłania tapet – np. jeśli istnieją obawy dotyczące możliwych naruszeń prawa dotyczącego znaków towarowych lub jeśli złożoność programowania wydaje się po prostu zbyt niska. Monitorujemy każdą aplikację przesłaną do naszego sklepu! Dlatego każdy, kto spróbuje być sprytny i zasypać nasz sklep „śmieciami”, może w tej chwili wgrać tysięczną aplikację, jednak nie będzie szczęśliwym zwycięzcą (ponieważ zamierzamy usunąć aplikacje tego dewelopera).

Dodatkowo, otrzymaliśmy kilka opinii od naszych wczesnych programistów, którzy już zintegrowali swoje aplikacje. Chcąc być uczciwym i wyróżnić ich za wspieranie naszego sklepu od samego początku, rozlosujemy dla Was kolejną nagrodę. Bedziemy cie informowac.

0 Shares:
You May Also Like