Droid Incredible, aby uzyskać mobilny hotspot i nagrywanie 720p?

Droid Life ma informację ze swojego źródła, że ​​Verizon Droid Incredible ma gotową aktualizację OTA, która da urządzeniu możliwość działania jako mobilny hotspot, robienia wideo 720p i zawiera charakterystyczne wideo sekwencji rozruchowej Droid. W innych wiadomościach Droid Incredible, Verizon podobno wysyła karty podarunkowe o wartości 25 USD do klientów, którzy mają zamówienie na Droid Incredible, ale jeszcze go nie otrzymali z powodu braków w wyświetlaniu.

Niestety, ta podobno aktualizacja jest niewielkim pocieszeniem dla wszystkich użytkowników, którzy wciąż czekają na wysyłkę telefonu. Jednak może się zdarzyć, że zanim otrzymają telefon, ta aktualizacja może być natychmiast dostępna do pobrania. Nie ma dokładnej daty, kiedy ta aktualizacja prawdopodobnie zostanie uruchomiona, ale BoyGeniusReport dodaje, że „HTC byłoby mądre, aby wypchnąć Verizon, aby wypuścił ją przed 15 lipca”, ponieważ wtedy ma zostać uruchomiony Droid X.

Phandroid zauważa, że ​​„Nic dziwnego, że ta funkcja była zablokowana do tego momentu: wiadomo, że HTC umieszcza w swoich urządzeniach całkiem sprawny sprzęt tylko po to, aby z czasem odblokować większy potencjał (lub poczekać, aż niektórzy sprytni programiści odblokują je dla nas) ”.

Niedobory wyświetlacza AMOLED firmy Samsung spowodowały niesamowite opóźnienia w wysyłce urządzenia do konsumentów. Aby zadowolić konsumentów, AndroidCentral informuje, że Verizon zaczyna wysyłać karty podarunkowe Verizon o wartości 25 USD.

AndroidandMe napisał, że „głównym powodem niedoboru telefonów i opóźnień w dostawach wielu nowych telefonów HTC jest niedobór wyświetlacza Samsung AMOLED”. Krążą plotki, że HTC może przestawić się na inny wyświetlacz, aby rozpocząć wysyłanie urządzeń do konsumentów. Wprowadzenie na rynek przez Samsunga linii telefonów Galaxy S jest prawdopodobnie przyczyną niedoboru ich wyświetlaczy.

Oto fragment zgłoszonego listu Verizon:

Twoja satysfakcja jest dla nas ważna, więc wysyłamy Ci również 25 USD
Karta podarunkowa Verizon Wireless, którą można wykorzystać online lub w dowolnym sklepie Verizon
Bezprzewodowy sklep detaliczny jako sposób na powiedzenie „dziękuję” za cierpliwość w
ta kwestia. Nie są wymagane żadne dodatkowe działania z Twojej strony – wyślemy
kartę podarunkową na adres podany przy zamówieniu w dwóch następnych
tygodni.

Oto wideo przedstawiające nową sekwencję rozruchową Droid Incredible.

Inne źródła: AndroidandMe, AndroidCentral, BoyGeniusReport, Phandroid

Obraz z życia droidów

0 Shares:
You May Also Like