DROID Incredible Releases na Verizon 29 kwietnia?

Według Phandroid, Verizon stworzył stronę inscenizacyjną, aby pokazać HTC Incredible, który jest teraz znany jako DROID Incredible od HTC. Na chwilę obecną strona jest chroniona hasłem, więc sam nie mogłem tego sprawdzić. Udało im się jednak zdobyć kilka zdjęć.

Witryna firmy Verizon, która była wcześniej dostępna, umożliwiała zarejestrowanie się za pomocą adresu e-mail w celu otrzymywania szczegółowych informacji o przedsprzedaży urządzenia. Jednak żadne szczegóły dotyczące cen nie zostały ujawnione, z wyjątkiem plotki z BoyGeniusReport mówiącej, że słyszeli, że „HTC DROID Incredible zostanie uruchomiony w Verizon Wireless 29 kwietnia za 199 USD, z tygodniowym okresem przedsprzedaży”.

Phandroid zdołał pobrać ze strony szczegóły dotyczące opłat i innych, ale nie sądzę, że widzimy coś niezwykłego z Verizon w tym:

Opłata aktywacyjna/linia: 35 USD (25 USD za dodatkowe linie Family Shareplan z 2-letnimi Agmts).
WAŻNE INFORMACJE DLA KONSUMENTÓW: Z zastrzeżeniem Umowy z Klientem, Planu Telefonicznego i zatwierdzenia kredytu. Do 175 USD opłaty za wcześniejsze zakończenie (350 USD na urządzeniach zaawansowanych) i inne opłaty.
Możliwości urządzenia: obowiązują dodatkowe opłaty i warunki. Oferty i zasięg, różniące się w zależności od usługi, nie wszędzie dostępne. Niektóre aplikacje są obecnie niedostępne.
Przesyłając formularz, zgadzam się, aby firma Verizon Wireless mogła skontaktować się ze mną za pośrednictwem poczty e-mail w sprawie informacji, które wybrałem powyżej. Zgadzam się również, że mam co najmniej 13 lat.

Tak więc, trochę bardziej prawdziwego uznania przez Verizon dla HTC DROID Incredible, niezależnie od tego, jak krótki był.

Inne źródła: Engadget, BoyGeniusReport

Obraz z Phandroid

0 Shares:
You May Also Like