Droid Incredible wreszcie zakorzeniony

HTC Droid Incredible był dość trudnym telefonem do zrootowania w porównaniu z tym, jak szybko (przed oficjalną premierą) zrootowano HTC EVO 4G. Niektórym facetom z Unrevoked udało się pomyślnie zrootować Droid Incredible. Stwierdzili również, że ich obecna metoda jest zarówno „bardzo trudna”, jak i „niezbyt powtarzalna”.

Na forach XDA Developers Shadowmite pisał o swoich osiągnięciach:

„Tak, mamy zrootowane dwa telefony. Zaktualizuję tutaj, jeśli znajdziemy sposób, aby uczynić to prawdopodobnym i/lub z większą ilością szczegółów. Ale wystarczy powiedzieć, że w tej chwili nie jest to bardzo powtarzalne. Nadal pracujemy nad wieloma metodami, ale przyda się to na wiele sposobów.

Wiki na unvoked.com wspomina, że ​​„Ten hack jest teraz tylko dla zaawansowanych użytkowników i nie jest tak prosty, jak nieodwołanie. Pracujemy nad rozszerzeniem okna wyścigu”.

Engadget dodaje jednak, że „Ważne jest jednak to, że tak się stało, a teraz prawdopodobnie tylko kilka dni dzieli nas od przyjaznej dla użytkownika łatki, która pozwala nam naprawdę robić, co chcemy, z tym przystojnym urządzeniem”.

Oto link do nieodwołanej witryny, a jeśli masz taką ochotę, możesz przejść tutaj, aby przekazać darowiznę na rzecz sprawy.

Inne źródła: AndroidCentral, Engadget, XDA Developers

Obraz z AndroidCentral

0 Shares:
You May Also Like