Droid otrzyma jutro aktualizację Androida 2.2 z obsługą Flash?

Słyszeliśmy plotki o kompilacji FRG22 prawie dwa tygodnie temu i sceptycznie podchodziliśmy do tego, czy aktualizacja jest prawdziwa i czy zastąpi ona aktualizację FRG01B, ale teraz mamy na to odpowiedź. Żadnego słowa o zmianach między aktualizacją FRG22 i FRG22D.

Zgodnie z tym dokumentem Verizon, aktualizacja obejmie również zmiany w oprogramowaniu, które poprawią bezpieczeństwo droida. Poza tym aktualizacja powinna zacząć się dzisiaj, ale jeszcze nic nie słyszałem, zwłaszcza, że ​​w Stanach wciąż jest poranek.

Na forach pojawiło się wiele pytań dotyczących Flasha 10.1 dla Droida i Androida 2.2, który pojawił się nie tak dawno temu. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to kolejna z tych transakcji, w których upłynęła data premiery, a my zgadujemy, kiedy naprawdę wyjdzie aktualizacja.

Wydaje się jednak prawdopodobne, że ta data jest prawdziwą okazją, ponieważ dokument Verizon wyraźnie stwierdza, że ​​użytkownicy są zachęcani „do pobrania tej aktualizacji już dziś”. Pamiętaj, że te aktualizacje zwykle trwają kilka dni lub tygodni.

Dźwięk w komentarzach, jeśli twój Droid otrzymał aktualizację FRG22D, i daj nam znać, czy Adobe Flash 10.1 działa na twoim telefonie.

AndroidandMe dodaje, że wyciekająca wersja Adobe Flash Player 10.1 jest dostępna dla Droidów z Androidem 2.2 tutaj.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Phandroid, Verizon Wireless

Obraz z Droid-Life

0 Shares:
You May Also Like