Droid Pro to World Edition Droid 2 i EnV Touch 2, aby uruchomić Androida?

Engadget pisze, że Droid Pro jest „identyczny z obecnym Droid 2 pod każdym względem, z wyjątkiem tego, że zawiera radio GSM/HSPA do globalnego roamingu, chociaż nie jesteśmy w stanie potwierdzić wcześniejszych plotek, że będzie dostępny w biała wersja; prawdopodobnie zapłacisz nieco więcej niż 200 dolarów kontraktu z Droidem 2, aby móc zabrać swojego kumpla za granicę.

Android Central zauważa, że ​​telefon, jakkolwiek by się nazywał, powinien zostać uruchomiony „w ciągu najbliższych kilku tygodni”.

Jeśli chodzi o enV Touch 2, Engadget wspomina, że ​​słuchawka będzie sporą odmianą od enV Touch:

Co ciekawe, w tym przypadku firma LG przestawi się z zastrzeżonej platformy z funkcjami telefonu na Androida – o nazwie enV Touch 2 – i udostępni dwa ekrany dotykowe: jeden na zewnątrz, a drugi wewnątrz, gdy otwierasz klapkę. Jak można się spodziewać po urządzeniu marki enV, jest też pełna klawiatura QWERTY. Obecnie działa na Androidzie 2.1, ale nie jest jasne, czy zostanie zaktualizowany do wersji 2.2, zanim zobaczymy premierę przed świętami. Mówi się, że jest dość duży i ciężki, co dla niektórych może być wadą – ale z drugiej strony jest to najwyraźniej urządzenie globalne, więc to plus

Gizmodo ma nadzieję, że biorąc pod uwagę niewielką separację między Droidem a Droidem 2, „można z radością wyobrazić sobie przyszłość, w której Motorola wciąż i na zawsze robi ten sam telefon. I byłbym z tym całkowicie w porządku”.

AndroidandMe dodaje, że może nadejść poważna zmiana w sposobie sprzedaży telefonu:

Właśnie informowaliśmy, że firma LG wybrała procesor NVIDIA Tegra 2 do swoich telefonów z wyższej półki, więc zawsze istnieje szansa, że ​​zobaczymy dwurdzeniowy procesor w enV Touch 2. Firma Verizon tradycyjnie reklamowała markę enV jako telefon pełnofunkcyjny, ale przejście na Androida może sugerować, że w sklepie jest urządzenie z wyższej półki.

Engadget opublikował również aktualizację swojej historii, stwierdzając, że inny typer wskazał, że Droid 2 i Droid Pro pojawiają się jako dwa oddzielne urządzenia w systemie ekwipunku Verizon. Jednak Engadget trzyma się tego i nie mogę powiedzieć, żebym ich obwiniał, ponieważ światowy telefon i model CDMA prawdopodobnie otrzymałyby różne numery modeli w mojej książce. W dodatku kolejne numery modeli (A956 i A957) każą mi myśleć, że to rzeczywiście ta sama słuchawka z różnymi pasmami komórkowymi.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Gizmodo

Obraz z Android Central

0 Shares:
You May Also Like