Droid X jest praktyczny, prawdopodobnie zostanie wydany 19 lipca?

Po sesji z Motorolą Droid X Engadget opowiedział nam o swoich wrażeniach. Uważali, że urządzenie wydaje się większe, lżejsze i zaskakująco solidne. Zgłoszono również „super wyraźny” i „mocnie responsywny” wyświetlacz 854 x 480 (większy niż HTC EVO 4G), ale autor nie był w stanie uzasadnić tego twierdzenia.

Brakowało metody robienia zdjęć w aparacie, ale odtwarzanie wideo 720p było płynne. Droid X ma również „szybką i responsywną” klawiaturę wielodotykową i prawdopodobnie procesor 1GHz ARMV7, który utrzymuje wszystko w dość szybkim tempie.

EuroDroid komentuje, że telefon „wygląda absurdalnie duży, zwłaszcza w rękach blogerki Engadget. Zaczynamy myśleć, że ta niekończąca się pogoń za coraz większymi ekranami smartfonów to kompletna strata czasu – to sprawia, że ​​są mniej przenośne i mają więcej mocy -głodny, dwie najważniejsze funkcje każdego dobrego telefonu komórkowego”.

Androinica dodaje, że „DROID X ma również nowszą wersję MotoBlur (może to być „Ninjablur”) na Androidzie 2.1, która nie jest tak „twarzą w twarz” jak poprzednie wcielenie”.

Udaj się tutaj, aby zapoznać się z ich galerią i praktycznymi filmami.

Jeśli chodzi o możliwość, że telefon będzie miał Androida 2.2, AndroidGuys napisali, że:

Zwróć uwagę na widżet zakreślony na zielono. Rozpoznajesz to? Jest to ten sam widżet, który Google wprowadził w Froyo (patrz drugie zdjęcie).

Możliwe, że Ninjablur, który będzie niestandardowym interfejsem użytkownika Motoroli dla droida X, otrzymał ten widget Android 2.2 niezależnie od Froyo. Jednakże, ponieważ wersja AOSP 2.2 nie została jeszcze wydana, trudno mi w to uwierzyć. Z drugiej strony może to również oznaczać, że Motorola nie ma Androida 2.2, na którym mógłby się rozwijać.

Obraz z artykułu AndroidGuys:

DroidLife otrzymał wiadomość, że sklepy Verizon składają zamówienia na koszulki i przygotowują się do w pełni obsadzonego wczesnego otwarcia 19 lipca na wydanie Droid X. Twierdzą również, że Verizon ogłosi swoją oficjalną informację w przyszłym tygodniu. Niestety, nie mają żadnych dowodów na poparcie swojego twierdzenia, poza faktem, że byli źródłem innych przecieków dotyczących tego urządzenia.

TalkAndroid napisał, że „Droid X z ekranem 4,4 cala jest bez wątpienia odpowiedzią Motoroli i Verizon na HTC i HTC EVO 4G firmy Sprint”.

Inne źródła: AndroidGuys, Androinica, DroidLife, EuroDroid, TalkAndroid

Obraz z Engadget i AndroidGuys

0 Shares:
You May Also Like