Duże zmiany w Android Market już wkrótce?

Poniżej znajduje się część oświadczenia wysłanego przez zespół Android Market:

Piszemy, aby poinformować Cię o planowanej awarii usługi mającej wpływ na Android Market, która wymaga Twojej uwagi.

Planujemy przeprowadzić konserwację Konsoli programisty Android Market w czwartek 18 listopada 2010 r. od 10:00 do 16:00 czasu pacyficznego standardowego. W tym czasie dostęp do Konsoli programisty w trybie tylko do wyświetlania będzie dostępny pod adresem http://market.android.com/publish. Będziesz mógł przeglądać listę aplikacji i raportów o błędach; jednak nie będzie można przesyłać nowych aplikacji ani dokonywać aktualizacji istniejących aplikacji. Nie powinno to mieć wpływu na stan publikacji aplikacji i korzystanie z aplikacji Android Market na telefonach.

Dziękujemy i dziękujemy za cierpliwość podczas prac nad ulepszaniem usługi Android Market.

Jeśli nie rozumiesz, awaria powinna dotyczyć tylko programistów próbujących komunikować się z konsolą programisty Android Market, a nie klientów, którzy chcą pobierać aplikacje lub inne podobne rzeczy.

Android Central informuje, że następnie wysłano aktualizację zmieniającą czas przestoju na „22:00 w CZWARTEK 18 listopada i kończący się o 4:00 w piątek 19 listopada 2010 r. według czasu pacyficznego”.

Niektóre z wymienionych możliwości zmian, które pojawią się wraz z aktualizacją, obejmują płatności PayPal, nowy system rankingowy, internetowy sklep z aplikacjami, kody kuponów i Google Music.

Phandroid wspomina, że ​​w rzeczywistości możemy nie widzieć żadnych nowych dodatków i że może to być tylko konserwacja, aby „wszystko było naoliwione i działało płynnie”.

Inne źródła: AndroidandMe, Android Central, Phandroid

Obraz z Androida i Me

0 Shares:
You May Also Like