Dyrektor generalny Sony Ericsson informuje o nowym urządzeniu w lutym

Dyrektor generalny Sony Ericsson, Bert Nordberg, ujawnił w weekend, że Sony Ericsson zaprezentuje nowy produkt na Mobile World Congress w lutym. Ze względu na liczne plotki o telefonie Sony Ericsson Playstation i następcy Xperii X10, podejrzenia są wysokie, że jedno z tych dwóch urządzeń, jeśli nie oba, zostanie wtedy ogłoszone.

The Wall Street Journal pisze, że Nordberg powiedział, że w odniesieniu do kilku plotek o nowym urządzeniu „jest dużo dymu i mówię ci, że gdzieś musi być pożar”, co moim zdaniem jest równie silne. potwierdzenia niezapowiedzianego urządzenia, które możemy wyciągnąć od prezesa tej firmy.

Zauważył również, że trudności w stworzeniu telefonu takiego jak podobno Playstation nie są aspektem technicznym, ale uzyskaniem zgody wydawców gier w sprawie praw autorskich. Zauważył, że Sony ma już z tym doświadczenie, prawdopodobnie ze względu na platformę Playstation.

Co więcej, pan Nordberg zauważył, że jego zdaniem przyszłość Sony Ericssona „może być jaśniejsza” i że „Sony jest oczywiście bardzo silną marką i dlaczego nie mielibyśmy jej używać?” Zapytany o to, jak planuje odróżnić się od innych producentów telefonów z Androidem, powiedział, że „gry, w tym treści, to bardzo ciekawa propozycja”.

Obraz z Engadget

0 Shares:
You May Also Like